SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedyncze pytania Juniora vol. 3!

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 164974

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1419 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12943
Najbliżej temu do nadwyrężenia, zaczęło się to 1,5 tyg temu własnie po powrocie po chorobie, chyba zbyt mocno chciałem zacząć te treningi, bo od tamtego dnia prawy bark "wysiada" trochę... Smaruję maścią, ale niewiele daje...

"Tylko od Ciebie zależy to, czy czegoś dokonasz"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja bym mu dał odpocząć całkowicie jeżeli tak długi czas nie przechodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1419 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12943
Co wtedy z kreatyną? Dawkować 5g dziennie czy przerwać (znowu)...?

"Tylko od Ciebie zależy to, czy czegoś dokonasz"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
po co tracić? Przerwij, to się mniej zmarnuje ;P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
robisz cykl tak? nie stała suplementacja?
jak cykl to przerwij

Zmieniony przez - paramaribo2 w dniu 2013-10-10 22:20:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 542
Czy jako posiłek przed treningowy to mogę zjeść w szkole 1-1,5h przed treningiem jogurt naturalny z płatkami owsianymi i rodzynkami i do tego banan, ew zamiast jogurtu płatków i rodzynek to serek wiejski?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
ano. warto też zauważyć (co mi dopiero paramaribo uświadomił), że przy stałej suplementacji nie ma co przerywać jeśli to będzie krótka przerwa. Dlatego ja nie przerywam 2 tygodnie bez ćw będę miał niestety. mogę chodzić na siłkę i wykonywać niektóre ćwiczenia (te, w których nie obciążam nóg w żaden sposób, czyli np. nawet wiosłowanie odpada)

Zmieniony przez - DreamEvil w dniu 2013-10-10 22:22:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
pabloss
Czy jako posiłek przed treningowy to mogę zjeść w szkole 1-1,5h przed treningiem jogurt naturalny z płatkami owsianymi i rodzynkami i do tego banan, ew zamiast jogurtu płatków i rodzynek to serek wiejski?



płatki owsiane ok, węgle proste przed treningiem siłowym wywal (przed aero itp. wrzuć śmiało), jako źródło białka możesz dać mięso, albo jaja ;) ja osobiście daję 80g owsianych, 2 jaja i wpc ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 542
czyli jogurcik z płatkam(bez rodzynek)/ serek wiejski + mięsko/jaja to opcja ok?

Zmieniony przez - pabloss w dniu 2013-10-10 22:25:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
jogurt niepotrzebnie i serek wiejski słabo przed treningiem. Polecam omlety: płatki owsiane+jaja, ew. jakiś ryż i mięso (np. pierś indyka, albo cuś). opcja 3: omlet z mięsem (owsiane+jaja+kurczak, smakuje świetnie)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Chce przybrac na masie!!! pomocy ;)

Następny temat

Zrzucenie masy...

WHEY premium