SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedyncze pytania Juniora vol. 3!

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 165192

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nauczyc zawsze sie mozna :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 321 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1768
adrian3384 skoro to nie doms to nie mogę Ci pomóc, ale na Twoim miejscu zaprzestałbym treningu jeżeli ból się nasila i oczywiście udałbym się do lekarza. Takich rzeczy się nie lekceważy.

Dziennik: http://www.sfd.pl/[DT]Kardi5__Innowacje_i_Wariacje-t977771.html

"Pain is temporary it's take a minute or houer or day or even a year but finally it will subside. And something else will take his place and by quit however it will last forever"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 414 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9031
No zobaczę pożyje na razie bez siłki do czwartku w czwartek zobaczę czy dam rade ćwiczyć, jak nie to do końca tyg. przerwę zrobię.

No pain - no gain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
adrian33814
No zobaczę pożyje na razie bez siłki do czwartku w czwartek zobaczę czy dam rade ćwiczyć, jak nie to do końca tyg. przerwę zrobię.

Do lekarza raczej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 2431 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 74125
odpocznij ttydzien jesli bol nie ustapi to do lekarza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 1295 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24734
Witam, aktualnie redukuje na CKD, trzymam węgle w okolicach 50g , niekiedy mniej (węgle tylko z warzyw, niekiedy trochę się trafi z nabiału) Fat i woda ładnie leci(aktualnie 4kg w dół), samopoczucie mam ekstra wręcz czuje się lepiej niż na masówce z węglami (pełen energi itp), treningi idą mi dobrze, siłowo trzymam formę jak i śmiem twierdzić że nawet delikatne progresy na niektórych partiach(lepsza intensywność, krótsze przerwy, te same ciężary) ale JEST PROBLEM ze snem. Za chiny nie mogę usnąć zazwyczaj kładłem się spać około 22-23 od kiedy stosuje low carb/ckd to chodzę spać po północy kiedy czuje że naprawdę jestem już zmęczony jednakże i tak kręce się i wierce w łóżku przez dobre 30minut zanim uda mi się zasnąć. Nie ważne czy cały dzień nic nie robiłem czy też odwaliłem dobry trening i spędziłem dzień aktywnie. Nie mogę zasnąć , męczę się a rano znowu nie mogę się obudzić i tak dzisiaj pomimo budzików itp wstałem po 10, i to też głównie zasługa sąsiada z wiertarką. Jakieś rady?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 471 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3121
peepeek
No ucinasz o 200/300 a czasem i więcej. Ale nie robimy głodówki.
Restart na 0 po prostu, zapotrzebowanie kaloryczne zostawiasz, nie ucinasz, nie dodajesz.


Czyli przykładowo zejdę do 1800 kcal i już waga nie leci, a jest to mało kcal i czuję się źle i niżej nie zejdę, to wtedy robię kcal jako moje zapotrzebowanie przed redukcją czyli 2500 kcal i schodzę od nowa? Nie czaje...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 365 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3336
Panowie z czym fajne doprawić kurczaczka ?:D xdd

Pomogłeem .? Daj mi SOG'a

'' To Wiara Czyni Cuda, Opłaca Się Wysiłek !''

Taka moja Rada :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 246 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2591
Czy po 4 miesiacach jedzenia w kratke np tydzien 1800, tydzien 2000, mogę zrobic WIELKI CHEAT DAY i jutro wejsc na mase 2500 kalorii ? Czy to spowoduje odkładanie tkanki tłuszczczowej ?

Dziennik Treningowy :) Gorąco zachęcam http://www.sfd.pl/[DT]_mArc97_Uderz_w_Tłuszcz_!-t960455.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1032 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 61480
bartaZ8
Panowie z czym fajne doprawić kurczaczka ?:D xdd


Ryżem A tak poważnie to przyprawą do grilla.

Zmieniony przez - Dxtr w dniu 2013-08-06 12:35:43
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Chce przybrac na masie!!! pomocy ;)

Następny temat

Zrzucenie masy...

WHEY premium