SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedyncze pytania Juniora vol. 3!

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 166269

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wszystko zależy jaki ten trening siłowy będzie i co robisz w pon-sr?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 526 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5496
to jest jednorazowa sytuacja akurat , normalnie robie pn sr pt sob , trening obwodowy i sie zastanawiam czy zrobic jeden dzien przerwy czy potem 2 ?

,,Gdy znasz niebo i ziemię, zwycięstwo jest niewyczerpane."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja bym nie trenował dzień po dniu, zrób mniej treningu ale z przerwą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 526 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5496
a ten basen nada się na dzień przerwy ?

,,Gdy znasz niebo i ziemię, zwycięstwo jest niewyczerpane."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pewnie, tylko nie zabójcze tempo, ale spokojne relaksujące pływanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7521 Napisanych postów 49528 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385539
tak jak pisze paramaribo2 w dzien nie treningowy basen raczej w formie regeneracji czyli bez forsowania sie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 107 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5346
witam
widziałem treningi z Karolem Małeckim i mówił on o stosowaniu aminokwasów przez cały sezon, dlaczego? oraz czy przy początkach siłowni też warto to stosować? (mówie o sobie)
często w diecie brakuje mi węglowodanów, jaką polecacie odżywkę aby je uzupełnić?ten sam problem mam z kaloriami, co kupić?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7521 Napisanych postów 49528 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385539
jak moze brakowac ci wegli w diecie przeciez o najłatwiej uzupełnić z jedzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 107 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5346
po prostu brakuje, nie mam dokładnie opracowanej diety i za każdym razem szamam coś innego, na koniec dnia się okazuje że brakuje mi X węgli i muszę na siłę coś jeść dlatego chciałbym coś czym bym mógł to uzupełnić, nie nabijając w znacznym stopniu kalorii, białek czy tłuszczy... więc? co mógłbym ewentualnie zastosować?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58469
owoce

"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Chce przybrac na masie!!! pomocy ;)

Następny temat

Zrzucenie masy...

WHEY premium