SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedyncze pytania Juniora vol. 3!

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 164915

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7509 Napisanych postów 49509 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385474
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 762
Czy odżywki białkowe i BCAA mogą w jakimkolwiek choćby malutkim stopniu wpływać źle na potencję/libido ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 352 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12856
Panowie pytanie dziś zakupiłem 30x saszetek doriana nox pump do tego olimp aakg dwa blistery i pytanie czytałem że najlepiej na początku pół dawki tego doriana czy całą? Czy np. pół i z 4kapsy aakg dodam że wcześniej jako tako nie miałem doświadczenia z przedtreningówkami nie licząc s.a.w co lipnie na mnie działał i cyklów magicznych :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 3726 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24421
Stary dorian czy nowy ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 352 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12856
Stary nie wiem ale wiem że stary miał coś z 1,3 a ten nowy go chyba nie ma na moim po prawo piszę 1,3 DMAA free więc jaki to ? mi się zdaję że ten nowy raczej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 352 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12856
No ta jest nowa jednak ,starej nie można już nigdzie zastać bo wycofali to co z tą nową całą szamać czy pół i np 3capsy aakg olimpu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47910
ale po co Ci tak się pompować o ile jest w ogóle co pompować?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 38
Wiek-17 lat Wzrost- 191 Waga-93
Witam czy jest ktoś w stanie ocenić ten plan treningowy?Interesowało by mnie zwiekszenie siły.Będzie się składał z 2 części: ,,A" i ,,B". Dni w których będę trenował: 1 tydzien (A-B-A) , 2 tydzień (B-A-B).

A:
Przysiady ze sztangą
Wyciskanie leżąc
Wiosłowanie leżąc
Wyciskanie stojąc
Uginanie przedramion
Francuskie wyciskanie
Allachy
B:
Martwy
Wyciskanie stojąc
Wiosłowanie leżąc
Wyciskanie leżąc
Ściąganie drążka (dowolny uchwyt)
Uginanie przedramion (Hantle)
Francuskie wyciskanie
Allachy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 24 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 244
Mam pewne pytanie do was.
Nie znalazłem tematu gdzie mogłbym to napisać więc pisze tu.
Wyszedłem sobie dziś do kolegi do prowizorycznej siłowni w piwnicy.
I chciałem zapytać o jedną rzecz.
Mam 14 lat,wzrost około 170 cm i ważę 59-61 kg.
I na ławcę,na klatę wziąłem 67 kg.
Czy to dobry wynik? Chcę zaznaczyć że ani razu nie byłem na siłowni,nie ćwiczyłem siłowo ni nic.
To mój pierwszy pomiar tego typu.Co o tym sądzicie?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Chce przybrac na masie!!! pomocy ;)

Następny temat

Zrzucenie masy...

WHEY premium