SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedyncze pytania Juniora vol. 3!

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 165109

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To znowu ja, z kolejnym pytaniem

Jakie jest optymalne ułożenie rąk na wyciskaniu na barki tak aby angażować całą klatkę?
Zawsze układałem ręce szerzej niż szerokość barków i zaobserwowałem, że środek klatki troszke odstaje.
Jak najlepiej te ręce rozstawić? Podejrzewam, że mniej więcej na szerokość barków, ale wolę się upewnić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 762
Witam . Mam pytanie co do ćwiczenia pleców . Coraz częściej spotykam się z teorią iż wyciskanie za szyję jest niedobre , kontuzjogenne i może powodować stan zapalny ? Drugie pytanie to ile powinienem robić ćwiczeń i ile serii na plecy ? Do tej pory robiłem 4 ćwiczenia na góre i 2 na dół , nie za duzo ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7512 Napisanych postów 49518 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385504
dokladnie wyciskanie zza karku to nie naturalny ruch i moze prowadzić do kontuzji co do seri na plecy z 16 spokojnie mozesz robić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 103 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2880
Czy gainer sfd mass activator zawiera same wegle proste? Lepiej zainwestowac w carbo+bialko czy tego gainera?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4748 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29812
chlopaki, biore kreatyne mono 4 tydzien, codziennie 10g, dieta jest na mase (srednio 0,5kg na tydz z samej michy) i nie odczuwam anie nie zauwazam jakichkolwiek pozytywnych skutkow kreatyny! moze przycyzna leci w bilansie makro 40% kcal z tluszczow i wegli reszta z bialka. zero retencji, zero jakichkolwiek przyrostow silowych; co to moze byc?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17702 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Kaspi a trudno skład przeczytać, tam masz maltodekstryny i tapioke.

gsmt masz 40 wegli i tłuszczy 60 białka, czy 40 tłuszczy 40 wegli i 20 białka? jak tak to zwjększ węgle mzmniejsz tłuszcze.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 103 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2880
A mogę użyć carbo jako uzupełnienie diety? Brakuje mi zazwyczaj ok. 100g węgli,a carbo+białko wyszło by mi taniej

Zmieniony przez - Kaspi w dniu 2013-08-14 11:07:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 762
Witam . Czy polecacie aby do treningu brzucha wrzucać 2 razy w tygodniu ćwiczenia z cyklu ,,8min ABS " passion for profesion ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1419 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12943
Zbędne to. Trening siłowy lub abs II wystarczy.

"Tylko od Ciebie zależy to, czy czegoś dokonasz"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1096
chce zrobic cykl na nitrobolonie 2 dodac do tego mono czy jablczan lepiej ?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Chce przybrac na masie!!! pomocy ;)

Następny temat

Zrzucenie masy...

WHEY premium