SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Godzilla kontra klatka piersiowa :)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 210891

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 277
Witam . Przeczytałem chyba wszystkie strony artykułu i naprawde bardzo dobrze się go czyta. A teraz moje pytanie czy taki plan byłby dobry i odrazu ujmując jaki mógłby byc plan na następny cykl.

1. wyciskanie sztangielek skos góra z młotkowego do nachwytu . Powtórzeń 12/12/10/10
2. wyciskanie sztangi głowa w dół 4x10
3. rozpietki pod lekkim skosem w góre zamienne z brama 4x10 ( co trening )

z góry thx.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 511 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4517
trening spoko tylko jakbys dokladnie doczytal wszystkie strony wiedzialbys ze
wyciskanie sztangielek z młotkowego do nachwytu nie ma sensu
jak juz cos to z nachwytu do mlotkowego
ale plan spoko - sam cwiczylem podobnym jak mialem zastoj

Jak człowiek wygra to dopiero ma coś z życia, naprawdę czuje jak wariuje w żyłach krew
moje foty 12.2006 http://www.sfd.pl/temat317825

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 277
aa thx ^^ wiesz tyle tych stron ze pomylic sie mozna bylo. ja wlasnie mam zastoj maly zmiana tren powinna pomoc. Jeszcze 1 prosba jak mozna by 2 cykl rozpisac . odrazu bylo by z glowy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 511 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4517
zalezy co na Ciebie dziala (jakie cwiczenia), ale mozna dac tak:
1. wyciskanie hantli plasko
2. pompki na poreczach
3. rozpietki na skosie

Jak człowiek wygra to dopiero ma coś z życia, naprawdę czuje jak wariuje w żyłach krew
moje foty 12.2006 http://www.sfd.pl/temat317825

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 277
no wielkie thx. bo od jutra zaczynam po 2 tyg przerwie cykl. zobaczymy jak sie bedzie sprawowal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 536 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4756
Z tego co wyczytałem to lepiej zmieniać ćwiczenia niż robić w cyklu cały czas te same. Jestem ekto, 12miesięcy stażu. Ćwiczę 3xtydzień z planem A i B, po jednym ćwiczeniu i tylko duże grupy mięśniowe. Dobre będą takie ćwiczenia na zmianę ?
A. Wyciskanie sztangi leżąc 4/10-8 / sztangielki na skosie w górę z supinacją czy bez ?
A. Wyciskanie sztangi "żołnierskie" 4/10-8 /wyciskanie stojąc sztangi zza głowy

B. Podciąganie na drążku nachwytem 4/10-8 / wioslowanie sztangielką
B. Zginanie ramion ze sztangą 4/8 / zginanie ramion ze sztangielkami w chwycie młotkowym

P.S. oczywiście to nie jest cały plantylko ćwiczenia, które chciałbym zmieniać.

niech jakaś godzilla odpowie

Zmieniony przez - ziomosław w dniu 2009-02-17 09:50:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 222 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5079
jezeli chodzi o klatke to według mnie to lepiej z supinacja. w koncowej fazie ruchu starac sie napiac jeszcze miesnie klatki i nie doprowadzac do zablokowania w stawie lokciowym(co powoduje obciazenie stawu łokciowego, mozliwosc odbicia pozniej w innych cwiczeniach)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
ziomosław - zmieniasz dopiero po kilku tygodniach. Potrzeba czasu by z danego ćwiczenia wyciągnąć wszystko co się da.

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1085 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12951
J.W, pozatym to się czuje w trzewiach ;] (łatwo idzie i mało boli po...).

be patient...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3001
Czyli ten trening powinien miejwięcej tak wygladac
Wyciskanie hantelek z obrotem
Wyciskanie sztangi wąsko
rozpietki

a za tydzien
wyciskanie sztangi szeroko
wyciskanie skosie górnym,
rozpietki
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dla wyjaśnienia

Następny temat

Jaki ciężar?

WHEY premium