SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

~ Masz pojedyńcze pytanie/pytania ?- reaktywacja ~

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 250981

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 104 Napisanych postów 3522 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 72037
Siema. mam pytanko. Czy podczas redukcji, chodzi tu o bieganie zakladanie pasa na brzuch w celu wiekszego spocenia daje jakies efekty wieksze ? czy nie jest wskazane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 104 Napisanych postów 3522 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 72037
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 532
małe pytanko czy mogę tak połączyć partie
pon.klata(lekko)+barki
wt.plecy+biceps
śr.wolne
czw.nogi
pt.klata+triceps
sob.kaptury i lekko biceps
niedziela.wolne ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1830 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7377
szaunima- Co do zakładania pasa, to...szaunimaA nawet jakichkolwiek większych efektów spalaniu tłuszczu w tym miejscu-równiez. Te pasy/folie zakładane na brzuch to jeden z mitów poprzedniej epoki kulturystyki, który niestety żyje do dziś. Nie istnieje miejscowe spalanie tłuszczu, z pomocą takich urządzeń, czy bez.





oman500

małe pytanko czy mogę tak połączyć partie
pon.klata(lekko)+barki tutaj przód i bok barków
wt.plecy+bicepstutaj po plecach dajesz tył barków
śr.wolne
czw.nogi
pt.klata+triceps
sob.kaptury i lekko biceps ta sesja wydaje się bez sensu, więc ją trzeba będzie skasować. na kaptur ewentualnie jakies ćwiczenie do pleców. oczywiście wtedy możesz trochę inaczej rozłożyć poszczególne sesje, dając organizmowi więcej czasu na regeneracje tu i ówdzie.
niedziela.wolne ??


Zmieniony przez - MOREPOWER w dniu 2010-03-14 18:07:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 455
Ponawiam pytanie czy ma ktos te experymenty i moglby gdzies wrzucic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347438
Wszystkie ex.zostaly usuniete-zgodniez prosba pumy.
Stanowily jego wlasnosc-wiec wiadome bylo-ze odejscie jego z forum bedzie jednoznaczne z usunieciem jego tematow.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 368 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18783
witam
dzisiaj cwiczylem plecy ale ze mialem malo czasu na trening to prostownikow nie ruszalem i skupilem sie na reszcie miesni...
czy jak jutro (tak jednorazowo) przecwicze prostowniki to nic zlego sie nie stanie? wiem ze pracuja przy innych cwiczeniach na plecy jak i przy martwym pracuja cale plecy; czy jednak lepiej jutro przecwiczyc partie miesni ze srody a w srode prostowniki?

when you use a calculator in the gym, your a beast......

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 41
Witam! Proszę o Waszą pomoc. Staram się zbudować mięśnie, jestem szczupły. Chcę żeby było widać mięśnie brzucha, które w tej chwili zasłania niewielka ilość tłuszczu. Czy robie to dobrze? 3 ćwiczenia po 4 serie na mięśnie brzucha rano na czczo. Przy treningu kulturystycznym, sztuk walki i rano kiedy biegam (po posiłku) zakładam pas neoprenowy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
proponowałbym poczytać nieco;
https://www.sfd.pl/ENCYKLOPEDIA_ZAAWANSOWANYCH_do_roku_2009-t501673.html

robisz bowiem wiele nieefektywnych rzeczy

...mam także nadzieje, ze wiesz jak sie odzywiać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1517
Witam proszę o radę
Zaczałem w tym tygodniu cwiczyc splitem wczesniej robilem fbw i nie mam konkretnego pomysłu na barki i nogi
w Piątek czyli jutro mam zamiar robic barki/nogi
Dsyponuje ławką hantelkami gryfem prostym łamanym wyciągiem i sporą ilosciąobciążenia
Ogólnie barki to moj słaby punkt, mam 198cm wzrostu i barki mi stoją w miejscu nie mam pomysłu na ich trening. Przed fbw robiłem zawsze szangą siedząc przed klatke pozniej do karku pozniej do brody o do boku hantelkami. na fbw robilem sztangą przód i do brody na zmiane a b.
Może ktoś pomoże jakiś piątkowy plan ułożyc? ;) barki barki barki
Cel to oczywiscie wiadomy, masa =] też nei wiem jak z tymi powtózeniami czy robic wiecej niz np na klatke cyz tyle samo;/
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

porady i wsakzówki dotyczące treningu

Następny temat

sztanaga łamana

WHEY premium