SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

~ Masz pojedyńcze pytanie/pytania ?- reaktywacja ~

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 250290

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 141
Panowie mam pytanie "rozpietki z wykorzystaniem DOLNYCH uchwytow linki" angazuja bardziej jakie aktony miesni piersiowych???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 132 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12323
Witam, mam pytanko. Czy jest to możliwe aby na barki wyciskać więcej lub tyle samo co na klate na ławce płaskiej?
Mi osobiście wydaje się, że na klate powinno się więcej wyciskać ale mój znajomy mówi, że można wyciskać tyle samo.

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
met0d
a wyciskanie na barki robi pełne? tzn od klatki lub zza karku??
czy jakieś skrócone do czoła, czubka głowy itp - jeśli tak to idzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 102 Wiek 29 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13470
czy przy treningu na mase cwiczyc brzuch?:/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 960 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13597
Bartex: tak

A mianowicie mam jedno pytanko. Jestem endomorfikiem i jestem w trakcie robienia masy i mam putanie odnośnie nóg. Ćwivczyłem je normalnie nawet narówni z klatką i teraz mam je poprostu zaduże. Co bym nie robił to i tak rosną. Teraz zamiast robić klasyczną liczbę pow. w treningu masowym chciałbym zreobić tak 25-30 pow. w seriach i mam pytanie czy to byłby dobry pomysół.
Chciałbym poprostu utrzymać je w dobrej formie
Mam taki geny, że idzie mi w nogi. Jak ich nie ćwiczę to zalewają się fatem a jak ćwiczę na masie to się zaszybko rozwijają i tu mam problem

Zmieniony przez - wysięgnik w dniu 2008-04-24 17:45:40

Nie wiedzieć i zapytać to wstyd na chwile. Nie wiedzieć i nie zapytać to wstyd na całe życie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 102 Wiek 29 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13470
ale jaki trening...czy normalnie moze byc a6w?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2037
Podczas treningu odczuwam ból w prawej dolnej czesci plecow,
przy biodrze. Nasila sie glownie przy unoszeniu nog w zwisie na drazku. Jak wie ktos czym jest spowodowany albo jak to wyleczyc to prosze o odpowiedz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
może wiedziałby lekarz, jesli ten ból jest uporczywy- tzn. chroniczny albo b. nasilony to własnie do niego sie udaj.

jresli nie jest tak jak napisałem to może to byc nawet od jakiegos zlego nawyku podczas wykonywania tego ćwiczenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 964 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20076
apokalipsa jest jakiś przelicznik na wiosłowanie.
Dajmy np. wiosło sztangą robie 50kg to ile sztangielką powinienem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446


proponuje zacząć od 50% tego co bierzesz w normalnych wiosł. ze sztangą i zwiekszać- bo napewno bedzie to wiecej niż połowa z ww. ćw./ ale jak dokladnie sie kształtuje i czy istnieje taki oryginalny przelicznik to nie wiem...

zreszta i tak musiałbys uwzgledniać pewne indywidualne rożnice więc nie sposob tego dokładnie obliczyć.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

porady i wsakzówki dotyczące treningu

Następny temat

sztanaga łamana

WHEY premium