SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

~ Masz pojedyńcze pytanie/pytania ?- reaktywacja ~

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 249058

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 581 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6764
Dzięx

od dzisiaj będę używał słów mijam się z prawdą zamiast kłamałem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 91 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 627
czytalem gdzies ze jak wyciskamy na klate to tyl barkow starac sie zeby dotykal laweczki ale jak tak zrobie to slabo klate czuje, do tego ten ruch jest nienaturalny i glupio to wyglada dlatego robie normalnie co wy na to?

"Zawsze mozesz być lepszy"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1978
Witam. Mam pytanie..chodzi o to ze mam plan

pon. klata + bic
wt. plecy + tric
srodka. trenking SW
czw. barki
piatek. nogi
sobota. Sw
niedziela wolne

czy nie lepiej bylo by cwiczyc
pon. klata bic
wt. nogi
sroda. sw
czwartek. plecy tric
piatek barki
sobta sw
niedziela wolne

chodzi mi glownie o regeneracje bicepsa poniewaz glownie chodzi mi o to zeby on najbardziej sie rozwijal. Pozdrawiam

Jaki podpis ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
PON; bary, bic
WT; nogi
SR; SW
CZW: kl, tri
PT; plecy
SO: SW

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 91 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 627
1. jak robie unoszenie sztangielek w lezeniu przodem na alweczece pod katem na tylni akton barkow to jak unosic te rece zeby tylni akton dobrze pracowal, niech ktos mi to wytlumaczy jesli moze, lokcie maja byc na lini barkow ja nieczuje tego tylniego aktonu?

2. jak robie na bicepy obojetnie jakie cwiczenie to ramiona do konca wyprostowywac, czy nie do konca i czy zginac do konca czy nie zauwazylem ze jak do konca wyprostowuje ramiona to miesien sie wydluza i glupio to wyglada, albo jestem tak zalany fatem ze zle widze

3. jak robie wioslowanie sztangielka to musi byc do podporu plaska laweczka czy moze byc pod katem? przeszkadza mi troche noga w wioslowaniu musze ja do tylu dalekod ac i jak sie podpieram to troche reka boli i niemoge lopatek sciagnac, jak na klate robie to moga sciagnac lopatkia jak na plecu to nie;/

"Zawsze mozesz być lepszy"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4596 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 35012
1. jak robie unoszenie sztangielek w lezeniu przodem na alweczece pod katem na tylni akton barkow to jak unosic te rece zeby tylni akton dobrze pracowal, niech ktos mi to wytlumaczy jesli moze, lokcie maja byc na lini barkow ja nieczuje tego tylniego aktonu?
normalnie kladziesz sie i unoszisz najlepiej jak bys mial przed soba lustro i mogl widziec czy robisz poprawnie, rob dobrze technicznie i zaczniesz czuc miesien przy tym cwiczeniu wazna jest technika i przytrzymanie w szczytowym momencie a nie ciezar
2. jak robie na bicepy obojetnie jakie cwiczenie to ramiona do konca wyprostowywac, czy nie do konca i czy zginac do konca czy nie zauwazylem ze jak do konca wyprostowuje ramiona to miesien sie wydluza i glupio to wyglada, albo jestem tak zalany fatem ze zle widze
nie prostuj do konca sam muszisz wycuc ten moment miej gdziej 5-10 cm od ud w fazie dolnej, ajezeli sie uginana do konca to mamy maksymalny skorcz i jest to jak najbardziej wskazane

3. jak robie wioslowanie sztangielka to musi byc do podporu plaska laweczka czy moze byc pod katem? przeszkadza mi troche noga w wioslowaniu musze ja do tylu dalekod ac i jak sie podpieram to troche reka boli i niemoge lopatek sciagnac, jak na klate robie to moga sciagnac lopatkia jak na plecu to nie;/
niebardzo wiem o co ci chodzi
ale rob normalnie jedna reka na lawce plasnie i kolano druga nog na ziem a reka podciaga
najlepij sprawdz do atlasu cwiczen
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 212 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1654
czym sie rozni uginanie ramion z hantlem nadchwytem od uginania ramion chwytem mlotkowym?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4596 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 35012
przede wszystki to nachwyt jest glownie na przedramie, a mlotkowe jest na biceps i dobrze wydlurza ten miesien
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 212 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1654
dzieki, ale mialem spytac o to czym sie rozni uginanie podchwytem od mlotkowego

mam jeszcze inne pytanie, jak w treningu domatora mam np. zaplanowane 4x12 uginania ramion [na bica], ale czasem jak mam czas, warunki i ochote moge to np. 2x dziennie, raz 2x12 a za 2h znowu to .. mozna tak? tzn. mozna trening zaplanowany na jeden dzien zrobic dwa razy w ciagu dnia? z tym, ze nie caly i nie zawsze..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 890 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17794
mam priorytet gora klatki, czy wystarczy ze skos bd robic jako pierwsze cwiczenie?
potem robie albo plaska i rozpietki na plaskiej, albo rozpietki na skosie i plaska

moc moc moc

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

porady i wsakzówki dotyczące treningu

Następny temat

sztanaga łamana

WHEY premium