SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

~ Masz pojedyńcze pytanie/pytania ?- reaktywacja ~

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 250263

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 306 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3171
pytanko- czy mięsnie należy rozciągac w czasie treningu (juz podczas pprzerw w zasadniczych seriach) , czy mozna juz to robic w czasie rozgrzewki? w drugim przypadku podobno mozna doznac kontuzji. Prawda czy mit?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
rozciaganie powinno wchodzic w skład rozgrzewki, rozciaganie pomiędzy seriami można wprowadzać- jednakże -ani w jednym ani w drugim przypadku- nie może to być rozciaganie bez pewnego wyczucia, bo to zawsze prowadzic może do kontuzji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
troche te ujęcia sa niewyraźne- jednakże daje sie zauwayc to że zbyt nio pochylasz sie ku przodowi- może byc to tkże skutkiem trzymania szangi zbyt nisko na plecach, niemal jak w trójboju, rozstaw dłoni powinien byc w miare wąski- tak aby klatka została wypchnięta ku przodowi.
myslę,że powinieneś także zastosowac podstawkę pod pięty.
głębokość- jeśli to ma byc przysiad pełny- jest tak na granicy jej uznania/z podstawka bedzie w sam raz/.

no i wydaje mi się, że obciążenia są delekatnie za duże- wnioskuje to po tym jakim stylem wykonujesz te przysiady.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 493 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1000
ten co go asekurowal to ja :D w sumie mialy byc niby pełne czyli takie 3bojowe. A to zaledwie 90 kg bylo wiec w sumie to byla kwestia szlifowania techniki a nie cienzaru za duzego mysle - problem stabilizacji do konca.

LIGHT WEIGHT BEJBE !!! LOOOO!!:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
no nic, trzeba doszlifować technike jeszcze
z tymi podkładkami pod stopy ciekawe, nie spotkałem się jeszcze z czymś takim (czytałem tylko na forum,na siłowniach nie widziałem)
no ale generalnie większość zadowala się niepełnymi siadami,ale to aż głupio podawać wyniki w siadzie z siadów w których to mało co się w ogóle siadło,jedynie lekko uginając nogi
reasumując to za jakiś czas jak poćwicze więcej będzie kolejny filmik może zdr!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
ale głębokość w tym przypadku nie jest problemem- bo jak wspomniałem- można przyjąć ja za ...w normie.

jednakże niepokoi troszkę ta tendencja do "ciągnięcia cie w przód"- dlatego oprócz zmniejszenia nieco obciążeń, innego troszku ułożenia sztangi, pomocna napewno bedzie podstawka pod nogami/pietami/.

ja także bez podstawki nie wyobrażam sobie przysiadów- bo tak samo mam problemy z "wychylaniem się" do przodu- jeżeli nie cały to przynajmniej grzbiet.
a z nią róznica jest naprawde duża- i w stabilności i w wykonaniu tego ćwiczenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
dzięki,podstawki spełniaja swoją funkcję,jestem zadowolony,dzisiaj siady były głębsze,nie wychylało do przodu, jak to czasem niewiele trzeba zdr!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam

Po treningu plecow (drazek) odczuwam bol miesni ale tak jak by bardziej po prawej stronie niz po lewej czy to normlane ?
Nie zauwazam narazie zadnych dysproporcji ale co trening jedna czesc "boli" mnie bardziej.rece trzymam rowno tak samo prawa jak i lewa.

I jeszcze takie pytanko.
Jak podciagam sie nachwytem to tak jakby dziwnie puchnie mi lewy biceps przy samym lokciu i tak jakbym blokuje troche zgiecie.
trwa to nie dlugo i puszcza ale utrudnia mi to wykonanie nastepnej serji.

Zmieniony przez - p-i-o w dniu 2008-02-11 14:49:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 363 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9336
Witam

Mam pytanie.

Czy jesli skoncze cykl na mase i chce po tym robic redukcje moge nie robic przerwy najwyzej 2-3dni odpoczynku
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

porady i wsakzówki dotyczące treningu

Następny temat

sztanaga łamana

WHEY premium