SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

~ Masz pojedyńcze pytanie/pytania ?- reaktywacja ~

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 249885

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 3543 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 65096
Dzięki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2956 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 80905
Dabadu

Zostaw ten MC w dniu plecow. W dniu nog daj zurawia 5-6 serii lub mozna troche pokombinowac i probowac uginac lezac z przyczepiona hantla do stopy. W takim wypadku zuraw 4 serie i 2-3 serie uginania.
Inne partie wydaja sie byc w porzadku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3528 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52768
ok dzięki za rady:) zrobię jak radzisz:)
pozdrawiam :) sog poszedł ostatnio :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 198 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6644
pytanie:

jeśli mam brać kreatynę po treningu (ester) to znaczy ze już w szatni mam brać czy lepiej po np 30 minutach ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
ale tu jest dzial- o treningu.

kreatyne możesz brac ja Ci wygodnie, jesli masz np. bcaa to proponuje razem w porcji- a to juz zaraz po treinngu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 198 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6644
ooo faktycznie, pomyliłem się..sorry

ale i tak dzięki za pomoc..SOG leci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1595 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 38302
1. klata, tripceps
2. plecy biceps
3. barki, kaptury
4. -
5. klata (5x5 siłowo) biceps, triceps
6. nogi, łydki
7. -


Co sądzicie o rozkłądzie partii w tyg. Jest to roszkład tygodniowy, ale jak coś mi wypadnie to zrobię dzień wolnego lub jeżeli będę potrzebował dnia na regeneracje to dodam dzień wolnego tam gdzie to konieczne.

cel: rozwój muskulatury z poprawą słabych punktów czyli ramiona oraz siła klatki piersiowej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 101
Witam po tygodniu ćwiczenia splitu na siłę nasuwa mi się pytanie: jaki okres czasu mam tak ćwiczyć jeżeli chcę zrobić cykl Siła Masa Żeźba?
Proszę o odpowiedź może być jakiś link do postu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 121
Witam,

Staż: ~2 lata (powrot po kilku-miesięcznej przerwie)
Wiek: 25 [lat]
Masa: 70 [kg]
Wzrost: 175 [cm]

Cel: przyrost masy mięśniowej z minimalnym wzrostem otłuszczenia

Mam możliwość treningu pon - sb, jednak ze względu, iż w sobotę siłownia czynna do 16 (a trzeba odespać tydzień pracy staram się ułożyć plan od pon-pt. Jeżeli się nie uda to zmobilizuję się w sobotę - ostateczność.

Po przerwie zrobiłem ogólnorozwojówke/FBW - 2 miesiące.

Teraz myślę o splicie:
PONIEDZIAŁEK - Nogi
WTOREK - Bary, Biceps, Brzuch (lekko)
ŚRODA - Klata, Triceps
CZWARTEK - Plecy, Brzuch (ciężko)

PIĄTEK - Piłka nożna (1.5 - 2h ostrego grania, tętno na poziomie 150-210, ilość spalonych kalorii ~1500)

Proszę o sugestie dotyczące rozkładu partii w tygodniu (ciężko ułożyć dobry rozkład mając do dyspozycji pon-czw, kolidują zawsze partie ze sobą np. klata-barki dzień po dniu :/) oraz suplementacji w piątek ( bcaa/wpc po treningu pilkarskim, carbo w trakcie i po ?? JAKIE? czy może zupelnie inaczej)

Dieta jest dobrana indywidualnie, zbilansowana (brakujące białko w porannym posiłku ( w pracy) - mam zamiar uzupełnić WPC, reszta z posiłków).

Ćwiczenia siłowe dobrane poprawnie.

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2956 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 80905
Epoznan

Sam rozklad to nie problem, mozna cos latwo ulozyc, jednak cztery treningi podrzad moga nie byc najlepszym wyjsciem. Dlatego warto byloby pomyslec o sobocie.

PONIEDZIAŁEK - plecy
WTOREK - klatka + triceps
ŚRODA - nogi
CZWARTEK - barki + biceps

Zmieniony przez - Ballomus w dniu 2010-08-02 16:36:18
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

porady i wsakzówki dotyczące treningu

Następny temat

sztanaga łamana

WHEY premium