SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

~ Masz pojedyńcze pytanie/pytania ?- reaktywacja ~

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 250815

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
ja bym takimm ćwiczył jesli o to chodzi... lubie experymentowac
moje odczucia - moze zadzialac... 16 serii to nie tak duzo wiecej i skoro tak żadko trening
edit: a nie sorka źle zrozumiałem jak dla mnie za dużo serii:/ przez trzy tygodnie chcesz ćwiczyc po tyle serii?? to jakis wymysl pewnie. w kazdym razie ja bym nie wytrzymal tyle bo mi sie juz odechciewa po 15 powtózeniach;d

Zmieniony przez - Gwjazdor w dniu 2006-08-10 21:36:37

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 141 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1467
Ja mam takie pytanko. Jeżeli za młodu w wieku 20 lat doszedłbym do kulturystycznehj sylwetki jakies 45 cm w bicu. Po odstawieniu treningów i odejścia od diety. Za ile lat by mi wszystko spdalo i do jakiego stopnia ??

************************************************************************************************************************
************************************ Człowiek jest zawsze u podnórza góry swoich pragnień ********************************************* *********************************************************************
************************************************************************************************************************

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
Edgar_666 -podejrzewam, że ci kolesie już drugi raz na taki trening nie pojechali, a ta eksplozja wymiarów to pewnie chwilowe nabrzmienie od "zakatowanych komórek"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1323 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 21774
apokalipsa - cóż, jednak pojechali, jeśli wierzyć dalszej części tekstu :) I to ćwiczyli tak raz w tygodniu, zawsze inna partię...

P.S.
zapomniałem napisać, że to cytat z książki "Edukacja kulturysty" Arnolda Schwarzeneggera, sorka za przeoczenie.

"Bóg jest martwy."
Fryderyk Nietzsche

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
ta eksplozja to pewnie po prostu pompa:/

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
Edgar_666 -za czasów Arnolda też się różne "cuda" działy w tym sporcie, ale to już temat na inne opowiadanie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1128 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9709
krzych666 - no troche warzyłem sie dzisiaj to przytyłem 3kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21
Mam ostatnio problem z kością klinowatą prezyśrodkową śródstopia.Nie moge biegać,bo czuję jakbym miała igłę w środku.Myślałam,że "rozbiegam" to,w jakiś sposób rozgrzeją,rozciągnę,ale pogorszyło się,teraz nawet boli przy dotknięciu i nie ma mowy o bieganiu.A zbliża mi się egzamin ze sprawności do oficerskiej.Nie idę do ortopedy,bo nic mi nie pomoże,przepisze jakieś maści i tyle.Jeśli ktoś miał kiedyś cos podobnego,to prosiłabym o odpowiedz.Dzięki z góry.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1323 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 21774
apokalipsa - opowiedz, jak będziesz miał czas :D

"Bóg jest martwy."
Fryderyk Nietzsche

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1203 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6269
Agata308- może przydałoby sie prześwietlenie? a przy chodzeniu cie wogóle nie boli, tylko wtedy jak biegasz?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

porady i wsakzówki dotyczące treningu

Następny temat

sztanaga łamana

WHEY premium