SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

~ Masz pojedyńcze pytanie/pytania ?- reaktywacja ~

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 250262

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
jak ruch ma byc naturalny to ja glowe pochylam do przodu i plecy wyginam w luk to bedzie dobrze?

Zalezy w jakim stopniu wyginasz plecy. Jesli w duzym to ruch moze jest naturalniejszy dla barkow ale nienaturalny dla kregoslupa. Kregoslup wazniejszy. Musisz go WZMACNIAC ciagami, brzuch tez sie przyda... ale nie przeginaj sie. Lepiej zacznij wyciskanie na stojaco z 60% maxa. rob po 6 powt w serii. Tyle serii ze nie wyrobisz w ostatniej 6 powt. Jesli dojdziesz do 15 serii to sprawdzasz maxa na nast treningu. Pozniej tydzien bez barkow i od nowa na 60% nowego maxa. Tym sposobem powinienes mies ULATWIENIE w nauce trzymania plecow prosto poprzez przegiecie miednicy przodem do gory za pomoca miesni brzucha.
I bez gadki o ilosci serii. to tylko 60%!!!!


jak robie na tricepsy francuskie wyciskanie lezac to nie czuje tricepsow wyciskam od czola jak tyo robic zeby czuc tricepsy, moze mam ten miesien taki silny :D?

Zacznij wiec robic to po klatce.
ciezar na 5 serii po 12-15powt
Ale najpierw prostowanie do dolu 15/12/10/8/15

Zmieniony przez - WODYN w dniu 2006-12-04 11:50:40

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 153 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19860
Obwod prawej reki jest mniejszy o prawie 1cm od lewej. I teraz dajmy na to,ze robie wyprosty reki w opadzie. Lewa reka robie hantla max. 12kg prawa: max 8kg.
Mam cwiczyc w takimi obciazeniami, ze
lewa: 12kg prawa: 8kg i z czasem dokladac wiecej na prawa
czy na lewa i na prawą dac po 8kg majac spory zapas po stronie lewej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
Roznice rzedu 1cm sa wieczne. wynikaja z roznych ksztaltow brzuscow po lewej i prawej stronie. mierzysz wtedy roznie ustawione szczyty brzuscow.

Co innego jak masz roznice sily, albo obwodu rzedu 3cm...

Cwicz po rowno obie rece, nawet jak masz ow roznice.

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 153 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19860
Wlaśnie tez pisze o róznicy sily. Lewa reka robie bez problemu wyprostu 12kg a prawa 8kg. Czyli robic wyprosty hantla 8kg ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
Przeciez napisalem:


Cwicz po rowno obie rece, nawet jak masz ow roznice.

Po rowno czyli ten sam ciezar.

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 542 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19545
WODYN kiedy będą jakieś nowe arty ?

Dobry ziomal nie zamula przy jednej cipeczce...
http://*******/wpzm filmy XXX za darmo
http://*******/c9hb 16tys zdjęć XXX za darmo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 581 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6764
nwb możesz na początku troszkę zmniejszyć ciężar powiedzmy do 10 kg i tak poćwiczyć, żeby lewa ręka Ci się zaprawiła. No chyba że wolisz od razu na 12 i lewą i prawą ćwiczyć. Zawsze jest minimalna różnica... Należy ćwiczyć takimi samymi ciężarami i na lewą np w twoim wypadku robić wymuszone powtórzenia (pomagasz sobie lekko prawą ręką). Ja mimo że nie podoba mi się absolutnie biceps z lewej ręki mam go już przynajmniej w takim samym rozmiarze...ale ćwiczenia lewej ręki to masakra, chociaż do przyzwyczajenia !!!

od dzisiaj będę używał słów mijam się z prawdą zamiast kłamałem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
Sak: .. mam troche odpowiedzi na glowie.. powoli pracuje nad artem o bicepsach.. nie chce go spiep*zyc..

Dark: lepiej nie robic wymuszonych a za to wiecej serii. Jak przetrenujesz slabszy bic wymuszonymi to STOP na dlugo.

To techniki dla zaawansowanych. I to od czasu do czasu..

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 581 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6764
zgadza się, tylko wydaje mi się że często nie ma aż tak dużych różnic w sile między jedną a drugą ręką. Te różnice wynikają chyba bardziej z barier psychologicznych. Tak jest przynajmniej w moim przypadku. Z czasem widzę, że jedna i druga ręka mi się wyrównuje, a różnica w sile jest ale naprawdę niewielka.

P.S. Jakbyś mógł Wodyn to luknij na mój plan. Parę postów wyżej jest link.

od dzisiaj będę używał słów mijam się z prawdą zamiast kłamałem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
lookne..

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

porady i wsakzówki dotyczące treningu

Następny temat

sztanaga łamana

WHEY premium