SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

~ Masz pojedyńcze pytanie/pytania ?- reaktywacja ~

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 249875

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4596 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 35012
Spiderr ---- możliwe że od intensywności, może jakieś uczulenie na coś i wtedy takie coś się pojawia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3902
Jestem juz po tygodniu treningu HST, ale odczuwam pewien niedosyt, niedostateczne zmeczenie miesni, szczegolnie klaty... Czy na poczatku zawsze tak jest ? Czy moze ja jakis inny jestem lub zle cos robie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
realizuj zalecenia i uzbroj sie w cierpliwosć- tego rodzaju odczucia nie zawsze musza byc adekwatne do rzeczywistego oddzilywania ćwiczen na mieśnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 301 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7672
cześć. takie mam pytania: czy martwy ciąg można wykonywać hantlami i jeśli tak, to w jakiej pozycji ułożyć dłonie? czy wspięcia na palce można wykonywać trzymając sztangę lub hantle z przodu w opuszczonych rękach czy konieczne jest zarzucenie obciążeniana barki? dzięki z góry za odpowiedzi.

Krasnoludki, które można spotkać w lesie to nie mali ludzie, ani dzieci.
Są to zwierzęta i mogą przenosić choroby.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 121 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15881
w przyszłym tygodniu zaczynam robić trening górnej części klaty i czy mozna rozpiętkami atakować z różnych stron?? tzn z 35 stopni??

zgóry dzięki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1168 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9046
Raczej tak.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 628 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15314
Tak. (bez raczej)

Najpierw szukaj i czytaj potem pytaj.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 121 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15881
to teraz jestem pewniejszy, dzięki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 279 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8043
1. W jednym dniu robię plecy+nogi, dobry trener na siłowni tak mi ułożył, kiedy na forum nie spotkałem się z takim rozplanowaniem. WTF?
2. Z klatą lepiej robić bic czy tric?
3. Czy w progresji stopniowo zwiększając ciężary, zmniejsza się też liczbę powtórzeń?

nie ma to jak dobry zgon

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 628 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15314
1. W jednym dniu robię plecy+nogi, dobry trener na siłowni tak mi ułożył, kiedy na forum nie spotkałem się z takim rozplanowaniem. WTF? Co to znaczy WTF? Takie połączenie jest przy 15 10 5 i ja tak robie
2. Z klatą lepiej robić bic czy tric? Jak wolisz
3. Czy w progresji stopniowo zwiększając ciężary, zmniejsza się też liczbę powtórzeń? TAK

Musisz więcej poczytać bo to wszystko jest na forum. W prawym górnym rogu jest wyszukiwarka.

Zmieniony przez - Andrzej L w dniu 2007-01-13 21:51:21

Zmieniony przez - Andrzej L w dniu 2007-01-13 21:54:40

Najpierw szukaj i czytaj potem pytaj.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

porady i wsakzówki dotyczące treningu

Następny temat

sztanaga łamana

WHEY premium