SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

~ Masz pojedyńcze pytanie/pytania ?- reaktywacja ~

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 249504

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 361 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8438
jw

ֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 47 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7461
Witam mam jedno pytanie na temat treningu na mase z priorytetem na klatke. Czy ogolny zarys moze wygladac tak:
Poniedzialek => klatka + triceps
Wtorek => plecy + biceps
Czwartek => klatka + nogi
Piatek => barki
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 686 Wiek 25 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13482
zacznij czytac posty podwieszone a potem zadawaj pytania[data rejestracji 2003 a takie pytania walisz ? ]. Teoretycznie moglbys tak zrobic ale wtedy musialbys rozbic [dajmy na to ze w ciągu tygodnia robi sie 12] serie na klate na 2 dni po 6 serii każdy, a nie za kazdym razem tak samo intensywnie. Zresztą więcej wcale nie znaczy lepiej ;)
Musisz popróbowac jak twoj organizm reaguje.

Zmieniony przez - fiszon w dniu 2006-07-26 10:51:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 47 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7461
Posty podwieszone ( i nie tylko je ) przeczytalem, ale mialem taki maly metlik w glowie dla tego te krotkie pytanie :P Dzieki za odpowiedz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4449
Czy warto robic na kaptury po 10 seri i 15 ruchow??

Nic nie dzieje się bez przyczyny!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 686 Wiek 25 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13482
10 serii po 15 powtorzen? . . . raczej nie =]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 671 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2955
Ćwicze juz do 5 miesiecy roznymi treningami na mase. MOja dieta wyglada tak sobie. Poniewaz nie przykladam sie do niej az tak.
Sniadanie:
2x jaja + 2 buleczki <-- wiem ze buleczki powinny odpasc

2 sniadanie 2x buleczkka z 100g twarogu

Obiad jakies miesko oraz okolo 60 gram kaszy

TRENIG
banan

120 gram ryzu, 130g twarogu, lyzka miodu, lyzka drzemu, kilka orzechow

Przed snem 2 byleczki z 100 gram seram bialego oraz 350 ml mloeka.

Wzrost to 175 cm, waga 64-65, wiek 15 lat

Wracajac do mojego pytania. Chodzi o to ze zauwazylem ze w mojej sylwetce okolo 1kg-2kg zbednego tluszczu. I co teraz? Czy ciagnąc dalej trening na mase czy moze redukjca. Myslalem rowniez nad tym czy nie zmiejszyc w jakis sposob weglowodanow ale czy po treningach osiagne wtedy jakies rezulataty? Wyjzedzam za 2 tygodnie gdzie nie bede mial wplywu na diete. Pozdro i z gory dzieki

"Wszystko co dobre ale z umiarem !!"
" Co młode, świeze to mądrzejsze " :P

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 975 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5555
jeśli ograniczać to raczej tłuszcz zbędny spróbuj...omijaj podsmażania na smalcach itp itd. Zamiast masła to margaryna...a najlepiej żeby jedyne tłuszcze jakie dostarczasz pochodziły z oliwek, oliwy, orzechów itp.

Po drugie skończ pierw pełen cykl-dwa na masę, a wycinaj żebyś miał z czego

Czas - Totalitarny nadzorca

Każdy może być wielki - trzba tylko chcieć

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4232
Witam,

Mam pytanie bardzo dziwne pewnie dla Was, ale dopiero od niedawna ćwicze i nie wszystko wiem. Chodzi mi o kolejność ćwiczeń podam np tak:

-podciąganie szerokim nachwytem 4x12
-wiosłowanie hantlem 3x12

I teraz tak czy robić caly czas to pierwsze ćw. az zrobie wszystkie serie i robic drugie itd. Czy robić 1 serie i przechodzić do 2 ćw i tez 1 seria i tak na przemian?

Troche to zamotane ale juz sie pogubilem i nie wiem jak mam to robić.

Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1960 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 41785
zadawałem podobne pytanie - odpowiedziano mi, że najpierw 4 serie ćwiczenie a, poźniej 4 serie ćwiczenie b, nie robić na przemian.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

porady i wsakzówki dotyczące treningu

Następny temat

sztanaga łamana

WHEY premium