SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

~ Masz pojedyńcze pytanie/pytania ?- reaktywacja ~

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 247718

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
to nic, jak jedziesz tym programem to go kontynuuj, jesli nawet teraz ci tak wiele nie pójdzie to powinienes mieć wieksza siłę a to z kolei może przełożyc sie w następnej fazie cyklu na masę na pozytywny efekt, czyli ten na którym ci najwiecej zależy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Wiek 42 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 974
Dzieki apokalipsa.
Powiedz jeszcze czy po długiej przerwie (ok 10 miechów) po wstepnym treningu obwodowym jest sens od razu robić siłe czy najpierw robić mase?
Mimo wszystko chciałbym zwiększyć siłe.

biegać, skakać, latać, pływać...
...w tańcu, w ruchu wypoczywać!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1004 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16416
przy sile im mniejsza masa tym lepiej (chodzi tutaj o procent swojej wagi ile wyciskasz)

Trening czyni mistrza! ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
możesz w sumie- zacznij od systemu 5 x 5.
przez około miesiąc
potem sie zmieni- chyba że juz masz jakis gotowy...?

Zmieniony przez - apokalipsa w dniu 2007-02-06 19:50:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 100 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1090
Witam, mam 17lat, 172cm i 67kg. Na moim brzuchu jest nie duża, ale też nie mała warstwa tłuszczu(w max 82cm w pasie) i muszę się jej pozbyć do wakacji najpóźniej:D W domu mam "Trenażer eliptyczny" oraz hantle i sztange. Niestety nie posiadał ławeczki, co komplikuje sporo, siłownia też odpada. Moim głownym celem jest schudnięcie oraz nabranie siły. Zacząłem juz treningi i ćwiczę mniej więce 20-30min na najcięższym obiążeniu na orbiterce oraz 3x20 na biceps, 3x15 na triceps i 3x10 na barki. Jest to dla mnie męczące siłowo-tak wsam raz. Wiem, że nie utrzymam rygorystycznej diety, bo nie mam rano czasu na zrobienie sobie jajecznicy, do szkoły tez biorę kanapki. Nie gotuję w domu, więc nie zrobię sobie np. ryby, czy co tam sobie zechce. Staram się jadać chude rzeczy w miare, gdy tylko mgoę zastępuje zwykły chleb Wazą, jem sporo owoców i warzyw, nie jem wogóle słodyczy. Staram się nie objadać. Jak oceniacie to co robię....czekam na rady:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 154 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7649
Panowie mam sprawe.Otóż chdzi o biceps który jak mi się zdaje prawie stoi w miejscu zarówno siłowo jak i masowo.Biceps łącze z plecami i trening jego wygłąda tak:
uginanie sztangi stojąc 14x20kg,12x22kg,10x24kg,8x26kg. +uginanie sztangielki o kolano 10x10kg x 4serie.PO 4 seriach uginania sztangi przedramiona mi rozsadza ,a co do bicepsa nekoniecznie.Co zrobić aby wreszcie go ruszyć siłowo i masowo?dodam ,że mój trening wygląda tak od pary tygodni i za nic nie mogę dożucić ciężaru w pierwszym ćwiczeniu.Napewno to nie jest przetrenowanie bo niecałe trzy tygodnie temu miałem regeneracje.

"Nigdy nie osiągniesz więcej
niż chcesz"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Wiek 42 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 974
możesz w sumie- zacznij od systemu 5 x 5.
przez około miesiąc
potem sie zmieni- chyba że juz masz jakis gotowy...?


hmm... zastanawiam sie czy ta odpowiedź była do mnie. JEżeli tak, to już opracowałem prgram treningowy. Wstawiłem go do oceny w odpowiednim temacie. Z tego co się orientuje to jest on bardziej na mase ale czekam na ocene profesjonalistów
Gdzie moge znaleźć informacje na temat systemu 5x5? (mam net tylko w pracy i cieżko przegladać forum)

biegać, skakać, latać, pływać...
...w tańcu, w ruchu wypoczywać!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 333
Mam takie pytanie czy z czasem trenowania na silowni trzeba zwiekszac liczbe seri ?
jak mam np. od dluzszego czasu na klatke 12/10/8/6 to jak milbym zmienic zeby bylo lepiej
a np. barki 12/10/8
reszta to podobnie wiec bardzo bym prosil o odpowiedz
(tak slyszalem ze trzeba zwiekszac liczbe seri ale niewiem czy wiecej seri czy wiecej powturzen)

Mr.Big [][][]--------[][][]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1004 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16416
zwiekszac liczby serii nie musisz, ale ciężar to jak najbardziej tak
oczywiscie, że na nowy plan możesz dać wiecej serii np. przy sile

Trening czyni mistrza! ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Wiek 42 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 974
przy sile im mniejsza masa tym lepiej (chodzi tutaj o procent swojej wagi ile wyciskasz)

ok. na razie wychodzi mi ze na płaskiej ławce wyciskam 105% swojej wagi - po przerwie po wstępnym treningu obwodowym

biegać, skakać, latać, pływać...
...w tańcu, w ruchu wypoczywać!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

porady i wsakzówki dotyczące treningu

Następny temat

sztanaga łamana

Wiecej