SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

~ Masz pojedyńcze pytanie/pytania ?- reaktywacja ~

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 249168

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
PanPelikan -myslę, ze nie ma to sensu.
nic tym praktycznie nie osiągniesz a faktycznie możesz tylko "zamieszać" we właściwej regeneracji.

p-i-o -nie tak trudno myslę że będzie ci to znależć, jednakże en punkt musisz sobie sam niejako ustawic podczas wykonywania tegoż ćwiczenia- sztanga musi byc stablina, nie może tamowac oddechu; to dwa zasadnicze elementy.

Kill - nie lepiej byłoby 3 x siłownia, rozklad ogólnie, jesli go dobrze zapełnisz z pewnością będzie do przyjęcia.

Zmieniony przez - apokalipsa w dniu 2008-12-15 22:15:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 115 Napisanych postów 11455 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 83143
Szybkie pytanie ,przy wiosłowaniu sztangą jednorącz jak liczycie cieżar,czy tylko to co jest po waszej stronie sztangi + sztanga ? Bo ja na tym wolnym koncu zakładam tylko jeden krązek 5 kg ,a na u tube widziałem ze kolesie z dwóch stron zakładają równe cieżary
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A czy chwyt ma jakies znaczenie ?

Po ogladaniu rzucily mi sie w oczy dwa rodzaje chwytow:





oraz taki ktory wydaje mi sie wygodniejszy:





Czy obydwa sa rownie dobre i mozna stosowac ?

Z tego co widze to ta druga wersja jest rzadko stosowana.

Jeszcze pytanko:

Czy Dociag (MC z wysokosci kolan) obciaza mocno kregoslup,tak jak zwykle MC ?

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
mc z wysokości kolan może byc pewną alternatywą; jżeli nie msasz powazniejszej wady kręgosłupa to myśle, ze delikatnie można probować.

natomiast jeżeli chodzi o to trzymanie sztangi- to wydaje mi się, ze pierwsza wersja- jak cięzarowcy- jest lepsza, ale trudniejsza do opanowania i nie zawsze sie udaje[mnie niebardzo wlaśnie sie udaje- tu trzeba miec rownież dość ruchome nadgarski-
b. ważne; abyś nie trzymał sztangi tak jak w pewnym momencie jest na filmiku- w powietrzu
\jak juz wspomnialem; musisz metoda prób i błędów- nieodzowny byłby jakiś dobry doradca, doświadczony bo sam możesz sobie nie poradzić.

stabilnośc sztangi jak i tułowia ma zasadnicze znaczenie; tego powinieneś sie trzymać.
a reszte już wypróbować w praktyce.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
mam pytanie

Po wyciskaniu na klate (płasko) czyje zmęczone bary a mniej klate w czym jest problem co robie zle?

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 115 Napisanych postów 11455 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 83143
MUsisz sciągnać łopatki do siebie ,wtedy otworzy sie obręcz barkowa /
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44
Witam cwicze juz dobrych pare lat i chciałbym zmienic swoj trening pierwszy dzien klata biceps drugi motyl nogi trzeci bary triceps dzien wolnego i tak na zmiane. Chce zmnienic ten trenig gdyz po cwiczeniu klaty juz nie mam sil na cwiczenie bicepsu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6083 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 33055
jaki cel tego treningu? i ile dni masz do dyspozycji w tygodniu?

Zmieniony przez - _YaKuZa_ w dniu 2008-12-16 20:14:09

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 222 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5022
Apokalipsa - siłka 3xtydzień raczej odpada nie bardzo mam jak to rozłożyć. Zastanawia mnie czy nie za bardzo przeciąże organizm takim treningiem i czy moge robić dzień po dniu najpierw Tabata a potem Hiit. Nigdy jeszcze nie robiłem redukcji więc nie znam się za bardzo na tym.

Jeszcze pytanie dotyczące a6w. Trening ten robię w godzinach wieczornych około 19 po tym treningu jem posiłek który nei ma w sobie żadnych węglowodanów, czy to źle?

Siadła masa na qiutasa.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6083 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 33055
Jeszcze pytanie dotyczące a6w. Trening ten robię w godzinach wieczornych około 19 po tym treningu jem posiłek który nei ma w sobie żadnych węglowodanów, czy to źle?

bardzo dobrze.
Pora wieczorna - jak każda - choć inni uważają, że najlepsza
O tej porze duże ilości białka , węglowodanów jak najmniej i najlepiej o niskim IG.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

porady i wsakzówki dotyczące treningu

Następny temat

sztanaga łamana

WHEY premium