SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

~ Masz pojedyńcze pytanie/pytania ?- reaktywacja ~

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 249547

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 425
Czy kaptur powinno się trenować osobno, czy razem z plecami? problem w tym ,że trening pleców i tak mam juz zawalony,więc wołabym kaptury dodac kiedy indziej...a jak tak to do jakiej partii?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 440 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5367
siemka jestem po 8 tygodniach ciezkich treningów z kreatyna , chce sobie zrobic 1 tydzien tzw treningu przejsciowego zeby dac miesniom troche odpoczac. Z jaka intensywnoscia mam ćwiczyć?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
Yupik

możesz dac do innego



studbiol

tydzień możesz im dać zupelnego luzu, jesli jednak zdecydujesz sie na treingi to myślę, ze w granicach 50-60% cr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1734 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6554
Jest sens robienia w jednym dniu Treningowym Pleców MC i "Dzień Dobry"? Czy jedno z wystarczy na prostowniki?

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
mc jest tak ciężkim i dobrym ćwiczenie, ze tak na dobrą sprawę wystarcza; tym bardziej, ze prostowniki są zaangażowane w treningu innych wielkich partii mięśniowych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1734 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6554
W tym cyklu Treningowym robię właśnie MC, jeszcze 2 tyg. do końca tego cyklu i zastanawiam się czy nie warto w następnym dać "Dzień Dobry" na prostowniki? Inny bodziec (zwłaszcza, że nigdy nie wykonywałem tego ćwiczenia)...
Bo wynika z tego, że jedno ćwiczenie na prostowniki wystarczy...

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
raczej zmienilbym forme tego ćwiczenia, ew. ilość serii, powt,metodę treninhgową ale mc bym poozostawił.
"dd" jest ćwiczeiem nie porównującym sie do mc, jesli juz to można by go prędzej zastosować do imitacji mc na prostych nogach; ale to ma dwugłowe ud raczej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 23
siema mam na imie adrian 26 lat waze 120 kilo wzrost 180 cm tlustawy chcialem cos konkretnego zrobic ale nie wiem czy nie jest zapozno pomocy

poland88

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1734 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6554
adrian76, zakładasz nowy temat w dziale odchudzanie i tam czekasz na pomoc...
Apokalipsa, przeanalizuję to. Thx za pomoc

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 23
ale czy z tym u mnie nie jest za pozno moge kokretnie jeszcze wygladac

poland88

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

porady i wsakzówki dotyczące treningu

Następny temat

sztanaga łamana

WHEY premium