SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

~ Masz pojedyńcze pytanie/pytania ?- reaktywacja ~

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 250802

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15
Chcę ćwiczyć w domu rzeźbę. Ekspander, pompki. Mam ćwiczyć codziennie czy robić przerwy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2332
Troche głupie pytanie. Od kilku miesięcy obserwuje gwałtowny wzrost wagi od grudnia przytyłem 3-4kg. Diete trzymam, tzn. jeśli chodzi o domowe jedzienie to jem to samo i tyle samo, poza tym że już nie ma wyjscia z kumplami na kebab i pizze. Czyli nawet odciołem pare kalorii. W styczniu zwiększyłem aktywnośc fizyczna z 3 treningów w tygodniu do 4, w lutym do 5.
w połowie lutego dołożyłęm siłownie 2 razy w tyg ACT. A od dwóch tygodni aero 30 min 3 x w tygodniu. I przez te dwa tygodnie doszło ok. 0,5kg, a klaoryferek jaki był taki jest, nawet minimalnie jest bardziejw widoczny.
I tu moje pytanie co zrobić żeby to zahamować, bo uprawiam taki sport ze duża waga nie jest wskazana. waże 77 kg i przy wzroscie 177.
Jest to możliwe żeby w ciagu 2 tyg doszło 0.5kg samej masy na sucho, bez rozpisanej szczegółowo diety i supli ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
mozlewe jest oczywiście, jednak musisz wnikliwie przyjrzec sie czy czasami to nie oponka na brzuchu sie powiekszyła- pewnie jeszcze i tak za dużo masz kalorii, ew. posiłki sa nierównomierne i zbyt duże, może makroskładniki sa także niedobrze dobrane...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2332
Oponka:P przy napieciu wygląda tak samo, a nawet troche lepiejm ale to pewnie zasługa coraz większych mieśni. Posiłki domowe, ale jest ich 5 i tylko 2 większe. Pierwsze śniadanie o 7 malutkie o 11 dugie sniadanie większe od pierwszego, potem obiad 14-16 wiadomo staram sie tak zjeść żeby jeszcze troche głodnym być, czasmi jakaś rzekaska jabłko o 17-18, I późna kolacja o 22 ze względu an to że końce późno treningi i musze coś zjeść. więc moze ta kolacja mnie tuczy?

W makro nie mam szans sie bawić, prosze o to żeby jak najwięcej sera było, mies, jajek itp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jezeli chodzi o cwczenia w planie na mase.cos takiego jak 8/6/4 ( ilosc powtorzen w serii ) jest odpowiednie?stosuje progresje. do tego czy np na biceps tez uzywac takiego systemu czy lepiej 10/10/10 ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 605 Wiek 30 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5801
1.czy ćwiczenia mają wyglądać tak w góre wolno w duł jeszcze wolniej
2.czy klata ma się pompować jak bic
3.czy przy klacie ćwiczeniah na nią maja sie tak pompować triceps
4.czy plecy jak sie napompują to tak mocno jak bic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 605 Wiek 30 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5801
jeszcze 1 pytanie jak robie szrugusy to wgóre i w duł czy robić kułka? nagrodzee sogiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 441 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5290
w gore i w dol, kolka nie sa wskazane ze wzgledu na kontuzjogennosc



1. im wolniej, tym lepsza intensywnosc (i ukrwienie), mozesz robic wolno troche mniejszym ciezarem albo troche szybciej wiekszym

a reszta pytan jest tendencyjna nie no, zalezy od osobnika, przy klatce triceps zawsze sie troche napompuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 87 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2953
Witam

Jak to jest? Kiedy i przy których cwiczeniach cwiczyc np 10 8 6 4 a kiedy ćwiczyć 10 10 10 10 ?? I jaki jest cel tych różnych ustawień?

aequam memento rebus in arduis servare mentem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 575 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8262
Mam pytanko odnośnie treningu klatki i tricepsa. Ćwiczę te partie w poniedziałek i piątek, wymyśliłem sobie to tak:
DZIEN 1
KLATKA
1.Wyciskanie sztangi leżąc na ławce poziomej "PROG" 12/10/8/6/
2.Wyciskanie sztangi leżąc na ławce skosnej "PROG" 12/10/8/6/
3.Rozpiętki na ławce płaskiej 3x10
TRICEPSY
1.Francuskie wyciskanie sztangi siedząc(skos) lub leżąc "PROG" 12/10/8/6
2.Prostowanie ramienia ze sztangielką w opadzie tułowia 3x10

DZIEN 5
KLATKA
1.Wyciskanie sztangi leżąc na ławce skosnej "PROG" 12/10/8/6/
2.Wyciskanie sztangi leżąc na ławce poziomej "PROG" 12/10/8/6/
3.Wyciskanie sztangi wąskim chwytem 3x10
TRICEPSY
1.Prostowanie ramienia ze sztangielką w opadzie tułowia 3x10
2.Pompki w podporze tyłem 3x15

co sądzicie ;)?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

porady i wsakzówki dotyczące treningu

Następny temat

sztanaga łamana

WHEY premium