SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

~ Masz pojedyńcze pytanie/pytania ?- reaktywacja ~

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 250862

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 77 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5709
mam takie pytanie, od nastepnego tygodnia chcialbym zaczac chodzic z rana na basen najpierw raz w tyg. docelowo 2 razy w tygodniu w dni nie treningowe (przy cyklu na mase 3x/ tydzien nie wiem jeszcze czy bedzie to typowy split, czy moze sie zdecyduje na trening FBW), i tutaj nasuwa mi sie moje pytanie, jak powinien wygladac posilek przed basenem czy powinno byc to pelnowartosciowe sniadanie czy moze moge je zastapic gainerem, i co powinienem pic po basenie moze to byc carbo lub rowniez gainer, pozniej w domu jadlbym normalne sniadanie, co o tym myslicie? mam nadzieje ze wyrazilem sie w miare jasno
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 170 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8114
Może to głupie pytanie alee...
O co chodzi z "supinacją" przy cwiczeniach?
O co chodzi z ćwiczeniami izolowanymi i xxxx (zapomniałem), tzn jak sie dzielą ?;f

każdy ponad każdym ....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 77 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5709
[...]Polecane wykonanie z „supinacją” nadgarstka. Polega ona na stopniowym obracaniu dłoni w trakcie wykonywania ćwiczenia. W pozycji wyjściowej( ramiona wyprostowane) dłonie zwrócone są ku sobie palcami, a w miarę uginania ramion obracają się tak, by w końcowym momencie ruchu(przy zgiętych ramionach)małe palce były wyżej od kciuków. Daje to dodatkowe napięcie mięśni oraz kształtuje kulistość bicepsów[...]

z www.kulturystyka.pl/atlas ; myslalem ze ktos odpowiedzial na mojego posta... , Jezeli sie nie myle to oprocz izolowanych cwiczen, sa jeszcze cwiczenia zlozone ( compound moves ) , ktore angazuje wiecej partii miesniowych niz cwiczenia izolowane

Zmieniony przez - mk. w dniu 2006-09-06 20:33:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
mk. -to w sumie zależy jaki masz czas od wstania do pójścia na basem, jeśli jest krótki to ratuje cię odżywka, jeśli natomiast na tyle długi/około półtorej godz./ to śniadanie.

Zmieniony przez - apokalipsa w dniu 2006-09-06 23:11:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 246 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1351
mam prosbe, jakie partie miesni rozplanowac do treningu w roznych dniach tygodnia?

treningi 4 razy w tygodniu pn-wt, czw-pt
czy moze to byc tak:
poniedziałek - klatka piersiowa
wtorek- miesnie nog oraz miesnie naramienne
czwartek - miesnie grzbietu
piatek - biceps, triceps ?

moze byc tak rozplanowane czy nie za dobra jest kolejnosc? prosze o pomoc... nie moge tego nigdzie znalesc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 650 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13440
mam pytanko co do wyciskania zza kartu sztangi chodzi mi o to jak trzymamy czy szeroko na maxa (tak ja czytalem kiedys) czy mozna na szerokosc barkow (tak jak to jest w atlasie cwiczen).
prosze o odp.
pozdr Dusza

####pomogłem? kliknij www.pajacyk.pl ####

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 628 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15314
trzymaj szeroko

Najpierw szukaj i czytaj potem pytaj.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 628 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15314
quakemind- może tak być.

Najpierw szukaj i czytaj potem pytaj.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 77 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5709
czyli moze to np. wygladac tak: przed pojsciem na basen pije gainera, tuz po wyjsciu carbo, a w domu juz zwykle sniadanie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1128 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9709
zadam pytanko bo wznosy barków tak zwane "szrugsy" zazwyczaj łączy się z treningiem barków ja teraz zamierzam dołączyć je do trening pleców co o tym sądzieci na którą partie lepiej oddziałuje tę ćwiczenie ??? za mądre wypowiedzi oczywiście sogaczycho
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

porady i wsakzówki dotyczące treningu

Następny temat

sztanaga łamana

WHEY premium