SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

~ Masz pojedyńcze pytanie/pytania ?- reaktywacja ~

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 249497

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
pempuszek

napewno jest trudniej- ale niema rzeczy niemozliwych, dieta musi byc dostosowana do tego wysiłku, trening również- krotki i dośc intensywny- a także trzeba rozsądnie sie regenerować, tzn. juz taki niejako automatyzm w tym wezgledzie może nie wystarczyc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1257 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12695
ma ktos moze jakis filmik z prawidlowo wykonywanego treningu brzucha, spiecia na wyciagu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
Przemyski

wogole jakś dziwnie to ulozyleś- ćw. sie dublują, kolejnośc jest przypadkowa, wogole rozklad jakiś chaotyczny

możesz uzyc czterech ćw. ale wtedy trzena to inaczej rozplanować

-jako pierwsze jak najbardziej wielostawowe -4s
-jako drugie i trezecie- łaczone- połizolowane i izolowane 2-3s
-jako czwarte można z b. dobrym skutkiem użyc 1-2s ćw. dopompowujacego na małym ciężarze, z dbalościa o szczegoły techniczne; w tym celu dobrze jest użyć tzw. trzyczesciówki[21-ki]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wielostawowe to np. modlitewnik, unoszenie sztangi stojąc ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
no, nie żartuj...
wielostawowe- względnie- to takie w ktorych pracuje conajmniej dwa stawy- np,. przy uginaniach stojąc stawy łokciowe i barkowe, na modlitewniku natomiast staw barkowy jest b. unieruchomiony.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Z tym pojęciem się nie spotkałem więc mam prawo spytać :)
Dzięki! Już wszystko rozumiem

SOG za pomoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6504 Napisanych postów 62295 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777629
choć w bicepsach ciężko się doszukiwać wielostawowców takich z definicji bo np drążek podchwytem byłby ok ale on nie atakuje tylko bicepsów ale wybór masz ogromny uginania sztanga , hantlami , różne ustawinie chwytu, ławka w pionie/skosie, modlitewnik, do wyboru do kolory

a schemat kolejności Apokalipsa podał , dobierz cos i jazda

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 732 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4130
:) wiem wiem że łatwo nie będzie. Praca na budowie jak to na budowie raz ostro raz lekko. Fundusze na dietę mam odłożone więc będzie dokładnie taka jak sobie zaplanowałem. Za drobne kupiłem jeszcze mono - nie zaszkodzi co najwyżej pomoże.

A coś konkretniej do treningów ? Całe ciało czy split w tym wypadku ? Szczerze nie wyobrażam sobie robić osobno nogi i na drugi dzień do roboty... uuu nie bardzo :)

Co do regeneracji pozwolić mogę sobie na natryski, kąpiele no i sen około 7-8 godzin.

Coś jeszcze byś doradził ? pozdrawiam i dziękuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
wszystko tak jak piszesz

rozkład treningów zalezy w dużej mierze tez i od celu- zdaje się,ze preferowaleś/ujesz treningi pod sporty walki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2956 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 80905
Tak, biceps rzeczywiscie nie ma w asortymencie cwiczen wielostawowych. Wspomniany przez Riona drazek podchwytem bylby dobry, jednak bardzo duzy udzial maja tu miesnie grzbietu. Jesli ktos zdecyduje sie na to cwiczenie warto wykonywac je w gornej polowce ruchu, czyli od kiedy ramie z przedramieniem tworza kat prosty.

Mamy tez podstawowe cwiczenie - uginanie sztangi podchwytem. Wlasciwie jest to ciezka izolacja. Jednak jesli jest to pierwsze cwiczenie na zespol bicepsu mozna "zrobic" z niego cw. wielostawowe - pomagajac sobie przednim aktonem barkow. Pozwoli nam to wziac wieksze ciezary i uniknac treningu zlozonego z samych izolacji.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

porady i wsakzówki dotyczące treningu

Następny temat

sztanaga łamana

WHEY premium