SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

~ Masz pojedyńcze pytanie/pytania ?- reaktywacja ~

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 250704

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 711 Napisanych postów 4351 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 57865
na alternatywnej duzo czytalem i tak wiele osob sie upieralo zeby rak nie cwiczyc przy hst, wiem moze powinienem poczekac do konca cyklu ale po co marnowac kase na suple i tony jedzenia. Od jutra dodaje cwiczenie na biceps. Sadzisz jednak ze moge robic w 5tkach po 10 powtorzen bo moim zdnaiem lepiej zareaguja na 10 jak przez miesiac nie byly cwiczone plus 2tygi SD. /cZy jechac osrazu 5powtorzen?

Pain is temporary. It may last a minute, or an hour, or a day, or a year, but eventually it will subside and something else will take its place. If I quit, however, it lasts forever." - Lance Armstrong
http://www.sfd.pl/kris4real_/,_VE_GOT_DA_POWER_-_NATURAL_POWER__ALTERNATYWNA_DROGA_ATAKUJE_-t434668.html
TRENING HST: http://www.sfd.pl/HST_-_Reaktywacja-t507030.html
DIETA: http://www.sfd.pl/DIETA__NIEZBĘDNY_ELEMENT_ZDOBYWANIA_SIŁY_ORAZ_MASY_MIESNIOWEJ-t507414.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 92 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 676
witam mam pewne pytanie .. czy mozna wykonywac a6w ze jak są np 3 serie to w 1 cwiczeniu jest 6 powtorzen to moge robic odrazu 18? i pozniej w 2 cwiczeniu 18? i tak dalej...? czy to bedzie miało jakis wpływ na efekty..? wolal bym tak bo ta monotonnosc mnie trosze denerwuje.. ehh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
kris4real - jak juz dokładasz to wedle założen dla wszystkich grup.

Chullo123 -jak juz pytasz to wybieraj jednego posta, a nie rozsiewasz po całym forum jedno i to samo pytanie...
wg. jesli założenia sa takie a nie inne to wykonuj wedle założeń- stopniowo a do celu/za kilka dni bowiem może sie okazać, ze przesadziles i bedziesz chciał znowu zmieniać- tym raczem zmniejszać/.

Zmieniony przez - apokalipsa w dniu 2008-04-27 21:16:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 306 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3171
czym sie różni małpi chwyt od zwykłego? nie chodzi mi o technike chwytu lecz o prace mięsni? małpi wyłącza troche mięśnie przedramienia przez co lepiej sie skupic na innych miesniach czyz nie>?..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 92 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 676
Ale ja chce wiedziec czy to wpłynie jakos na efekty...? nie wydaje mi sie .. pytam tutaj poniewaz chce usłyszec odpowiedzi od was poniewaz nie mam pewnosci ..To rozwiazanie było by lepsze dlamnie i nie zamierzal bym tego zmieniac...

Zmieniony przez - Chullo123 w dniu 2008-04-27 21:51:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 306 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3171
i nie dostałem odpowiedzi przy wyciskaniach sztangą i przy tricepsie na wyciągu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
przy tricepsie ogolnie mozna małpim chwytać/moze nawet warto/- moim zdaniem, choc zalezy to także od anatomii i pewnych roznic z tym zwiazanych taki chwyt może odciążać nieco nadgarski i przenosic więcej pracy na gł. wewn. mięsnia.

przy klatce jest to niebezpieczne i raczej odciązające/kosztem tricepsów/ jej właściwa pracę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 306 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3171
zawsze mi sie wydawało ze podczas wyciskania stosowanie bez kciuka powoduje wieksza prace klatki , nawet praktycznie wtedy trudniej wycisnąc ciężar, moze z tego wzgledu iż nie mozna "scisnąc" mocno gryfu i siła bedzie szła bezposrednio z klatki a nie z siły ramion. Przynajmniej tak mi sie wydaje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
...moze mniej angazuja się barki... ale ramiona/tricepsy/, ogolnie nie jestam przekonany do tej metody/chwytu/ przy klatce.

jak wspomnialem jest niebezpieczna i niewiele wnosi...

poza tym- z tego co wnioskujesz- musiałoby dochodzic do pewnej izolacji mięsni piersiowych- a to juz lepiej uzyskac rozpietkami albo wyciskaniem na hantelkach.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

porady i wsakzówki dotyczące treningu

Następny temat

sztanaga łamana

WHEY premium