SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

~ Masz pojedyńcze pytanie/pytania ?- reaktywacja ~

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 250823

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1899 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7576
jak lepiej zbudować kaptury ze sztangą cze ze sztangielkami ?
cały czas ćwiczyłem ze sztangą ale czas spytać się bardziej doświadczonych kulturystów

flat beat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 122 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3646
zdecydowanie sztangielkami, ruch z użyciem sztangielek jest bardziej naturalny
pozdro

"Rozwijanie ciała sprawia, że umysł sięga dalej."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1899 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7576
Dzięki wielkie a czy jechać jednym ciężarem czy progresje ?
I pytanie co podciągania lepiej do karku czy do brody ? :)

flat beat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 122 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3646
rob sobie cztery serie po 12 powtorzen szrugsow stalym ciezarem
masz na mysli podciaganie sztangi wzdluz tulowia na barki? to zalezy w sumie, kazdy robi inaczej ale to cwiczenie jest uznawane za bardzo kontuzjogenne wiec radzilbym Ci zastapic je innym
skorzystaj z atlasu cwiczen: http://www.kulturystyka.pl/atlas/
pozdro

Zmieniony przez - kwadecki w dniu 2009-01-09 17:52:03

"Rozwijanie ciała sprawia, że umysł sięga dalej."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1899 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7576
Aha dzięki wielkie.

Co do podciągania chodzi mi o to








1 czy 2 jest lepsze na szersze plecy ?

flat beat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 122 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3646
obydwa sa dobre, kazde z nich dziala na miesnie pod troche innym katem ale ja polecalbym Ci tradycyjnie do brody:)
a co do szerokich plecow to najlepiej sie podciagac nachwytem w szerokim rozstawie rak

"Rozwijanie ciała sprawia, że umysł sięga dalej."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 402 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3336
Więc na srodek wewnetrzyny klaty najlepsze sa chantelki , cwicze systemem domowym i zlepienie takich chantlek było by dla mnie nie bezpieczne czyt.(jak spadnie mi na głowe to mnie uszkodzi:PP) ale mysle ze jest mozliwe , a wersjasciągani linek na jkiej wysokosci ciała była by optymalna jeslii sciągam najnizej koło brzucha tz. ruch jaby pajacyka :PP to czuje srodek klaty ale nie wiem czy aby czasem nie jest to znów tylko dolna wersja. Więc jaka wysokosc jest najodpowedniejsza?

a co do brzucha to są te dysproporcje;) spore widoczne gołym okiem;)robiłem na prostym przyrost tylko mocniejszej strony więc to odpada.

I jeszcze moje takie przemyslanie ze skoro przyrost masy jest zalezy od wielu czynników to moze to znaczyc ze przyrost jest proporcjoanlny do najsłabszego ogniwa. skoro tak to co moze byc tym ogniwem jesli cwicze z tą sama intenysywnosci 2 ręce zaś obie przybrały taka samą ilosc ale dysproporcje nie zmalały?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 127 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4056
.

Zmieniony przez - Kryszak.K. w dniu 2009-01-10 17:36:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 409 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3469
Witam!!!
Mam pytanie w jakiej kolejności powinienem wykonywać taki trening:

-Drążek – 40x
-Skakanka –30 min
-Pompki – 100x
-Przysiady – 200x
-Hantle 8kg – 50x na rękę
-Brzuszki – 150x
-Ćwiczenia na plecy, nie wiem jak takie ćwiczenia się nazywaja, ale chodzi mniej więcej o to, że kłade się np. na stole(do pasa leże na stole, dalej wisze) i poprostu dalej podnosze się. Robie 75x takich.
-Rozciąganie intensywne

P.S. jest to trening typowo wytrzymałościowy, bo nie chodzi mi o sile ani mase, a wręcz przeciwnie bo o wytrzymałość ;](jestem biegaczem ;])

Pozdro i prosze o szybką odp ;]

Nobody likes you...
Everyone left you...
They're all out without you...
Having fun...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
własciwie nie wiem czy ma to wieksze znaczenie; mógłbyś np. od brzucha i opisanego na końcu ćwiczenia...

ja bym przyjął zasadę, ze wykonuje najcięższe na poczatku, ale pod warunkiem, ze nie odbija sie to w jkais sposób na pozostałych...
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

porady i wsakzówki dotyczące treningu

Następny temat

sztanaga łamana

WHEY premium