SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

~ Masz pojedyńcze pytanie/pytania ?- reaktywacja ~

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 249195

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
WYDAJE mi sie ze nie

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1960 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 41785
Don - dzięki, bo właśnie nie wiedziałem, czy to ma jakieś istotne znaczenie (inna praca mięśni).

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
dawid_arnoldki i ciskania to podobne ćwiczenia
Bez sensu jest wykonywać 2 te ćwiczenia na jednej sesji.
Albo to albo to.

pozdrawiam

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
arnoldki to calkiem inne poruszenie barkow
na pewno nie wrzucalbym tego do jednego worka

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 975 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5555
Seewy a możesz rozwinąć?

Czas - Totalitarny nadzorca

Każdy może być wielki - trzba tylko chcieć

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1137 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13203
To i ja może się pokuszę ,żeby tutaj napisać :P

Oto mój dotychczasowy plan na biceps ,napiszcie mi ,czy mam robić tylko jeden dzień ,ale tak już do upadłego ,czy mogę robić tak jak robię.

1 dzień to na siłowni:
-3x8 podnoszenie łamanej
-3x6-8 podnoszenie hantelek na przemian podchwytem
-3x10 podnoszenie hantelki raz jedną ,raz drugą ręką na modlitewniku
2 dzień (w domu)
-3x10 podnoszenie hantelek na przemian podchytem
-4x (niewiem jak to się nazywa... :P) 5 pełnych, 5 do połowy, 5 od połowy i 5 pełnych powtórzeń. To drugie ćwiczenie robię jedną hantelką trzymaną oburącz, bo niestety niemam dwóch :( Ale na końcu treningu pompe mam jak na siłce :)
I jeszcze jedno pytanie, czy jak robię na siłce ,to 2 ćwiczenie lepszy podchwyt ,czy uchwyt młotkowy?
POzdrawiam :)

Moje p4p:
- Anderson Silva
- Jones
- GSP / Aldo

Favs: A. Silva, Rashad, Shogun, Fedor,t he Reem, Palhares, B.J. Penn, GSP, Machida, Aldo, Jones

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1137 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13203
Dalej było by miło gdyby ktoś mi odpisał na moje pytania ,ale przeczytałem topic Krzycha i myślę ,że chyba będe walił z tą regresją :D Tylko nie za bardzo kumam ,bo jak na końcu na przykład będe robił po 20pare powtórzeń to to mi pójdzie na masę?
A tak apropo to robię prawie coś podobnego na klate, zakładam ciężar ,żebym mógł go podnieść 8 razy,potem 6 i 5 np. Gdy uda mi się zrobić 10 powtórzeń w 1 serii od nowego treningu dokładam 5kg i w kółko :) Siła ładnie idzie. Ale terez pobawię się z regresją :) Tylko ,czy teraz na wszystkie partie robić
Pozdrawiam

Moje p4p:
- Anderson Silva
- Jones
- GSP / Aldo

Favs: A. Silva, Rashad, Shogun, Fedor,t he Reem, Palhares, B.J. Penn, GSP, Machida, Aldo, Jones

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
Dawid_fix

arnoldki i wyciskania moze i poruszaja te same aktony/partie
aczkolwiek sposob prowadzenia ramion, ruch jest szerszy przy arnoldkach
latwiej tez zadbac o prosty kregoslup - zmniejsza sie jego obciazenie, aczkolwiek same barki sa bardziej narazone na kontuzje

moze dac arnoldki po wyciskaniu - zobaczysz jak dobija ci naramienne, nie szarzuj z ciezarem, utrzymuj plynnosc ruchu, nie blokuj ramion w lokciach u gory i poczujesz co to jest 'palenie'

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 975 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5555
dzięki za odpowiedź...sogaczka posłałem ;]
te dwa ćwiczenia pobudzą chyba dostatecznie dobrze przedni akton więc nie będzie trzeba stosować oddzielnego ćwiczenia...zostało tylko tył dorzucić. Zgodzisz się ze mną ?

Czas - Totalitarny nadzorca

Każdy może być wielki - trzba tylko chcieć

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
nie ma co juz dodawac na przod

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

porady i wsakzówki dotyczące treningu

Następny temat

sztanaga łamana

WHEY premium