SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

~ Masz pojedyńcze pytanie/pytania ?- reaktywacja ~

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 250461

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2956 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 80905
Gdyz trening nog jest najciezszym z mozliwych, po nim nie powinienes miec sil na nic wiecej, tylko zeby isc do domu. Tak wiec na takim polaczeniu ucierpia glownie barki - nie bedziesz mogl wlozyc w nie tyle wysilku, ile potrzebuja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 7934 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 220108
TO jakie połączenie byś proponował?

www.pajacyk.pl

Jeśli pomogłem kliknij w pajacyka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2956 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 80905
Tak jak mowilem, dobrze by bylo dodac czwarty na dzien.

Na 3 dni zostaja w sumie dwa:
nogi
off
klatka + przod/bok barkow + triceps
off
plecy + tyl barkow + biceps

plecy/klatka
off
barki + bic/tric
off
nogi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1731 Wiek 24 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 23497
do APOKALIPSY

mam problem z siłą klatki, tragedia, być może jest to skutek wady kręgosłupa...

obecnie ćwiczę klatka+barki
chest dips 3 powt
pp 5 [słabo idzie]
skos 30 8 [tragedia]
...

pytanie 1: czy to możliwe że w związku z tym że klatkę mam genetycznie słabszą łączenie klatki i barków dla mnie jest złym rozwiązaniem?

pytanie 2: czy taki rozkład byłby okej?
pon plecy tył barków
wt off bo musi
śr off bo musi
czw klatka bic
piąt siad i mc
sob barki tric
niedz off bo musi

to znaczy czy bic może być dzień przed mc?

pytanie 3: czy trening na klatę
chest dips 3 powt
skos 30 5 powt
ma sens ze wszystkimi ćwiczeniami w zakresie 1-5 powt?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
musiałbym wiedzieć- a najlepiej widzieć- jak wyciskasz, jaka masz wade kręgosłupa- jesli wpływa na ułożenie ciała podczas wyciskania, lub nawet ramion/barków itp to może to byc rowniez przyczyną slabszych wynikow- ponadto moze grozic potencjalnymi urazami...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1176
Witam,
Czy to normalne, ze zakwasy robia mi sie tylko na duzych partiach (klatka, plecy, uda), a na malych w ogole ich nie mam?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2956 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 80905
Tak, nie masz sie czym przejmowac. Zakwasy moga byc, moze ich nie byc - o niczym nie swiadcza. Jesli cale cialo rosnie rownomiernie jest dobrze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4533 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34420
Cześć,mam problem w martwym ciągu. Otóż w czasie opuszczania sztangi,ociera mi ona o piszczele i nie jest to zbyt przyjemne uczucie>wiecie co robię źle bądź jak temu zapobiec???

Nie ma takich zmian,których my nie możemy wnieść!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 291 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12032
robisz koci grzbiet
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4533 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34420
Tzn nie miałem tego problemu gdy starałem się prowadzić plecy bardziej równolegle do podłoża. Tylko że zauważyłem,że większość ludzi jest w mc bardziej w pionie i tez tak zacząłem robić. Ok,dzięki bedę musiał przywiązać większą uwagę w mc,być może na za duży ciężar sie porywam

Nie ma takich zmian,których my nie możemy wnieść!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

porady i wsakzówki dotyczące treningu

Następny temat

sztanaga łamana

WHEY premium