SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

~ Masz pojedyńcze pytanie/pytania ?- reaktywacja ~

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 248980

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4651
Witam Mam następujące pytanie od niedawna zacząłem pracować co spowodowało kolizje z moim treningiem(trening 15-10-5 wg WODYNA +bieganie+basen) .Niestety ciągniecie dalej takiego trybu życia by mnie wykończyło -chodziłem zaspany z bólem kolan pleców itp. Zainspirowany Eksperymentem 4 pytam czy dobrym rozwiązaniem było by rozbicie każdej większej grupy mięśniowej (nogi,grzbiet,klata,) na osobny dzień wg schematu PUMY -Ciężkie wielostawowe plus uzupełniające. Były by to dwa cwiczenia po 5-6 seri na każdą większą grupę. Nie proszę o plan go wkleję do innego tematu i poproszę o sprawdzenie tylko czy idea treningu jest dobra.Dodam celem treningu będzie redukcja


Zmieniony przez - Sinnergy w dniu 2009-08-02 16:39:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 446 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8239
Jest to takie samo uczucie jak wtedy kiedy ma się zakwasy z tym,że jak się ma zakwasy to boli przy każdym ruchu,a to co ja czuję to tylko przy dość mocnym napięciu danego mięśnia. :) Dzięki za radę. Mam dość długi staż treningowy,a dopiero teraz mnie naszły takie refleksje. :)

-[][][]-----------------[][][]-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 140 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16775
Witam, chciałbym się dowiedzieć jak ma wyglądać progresja w treningu FBW 15-10-5 ??? też trzeba robić maksy jak w HST ??? dodam ze mam zamiar robic pn 15, sroda 10, piątek 5 i tak dalej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
Sinnergy

jesli wybierzesz to co najodpowiedniejsze w twej sytuacji to mysle, ze będzie ok.


CLINIC MFE

wlaściwie to rzecz tak p[odstawowa, ze początkujący nie powinni mieć z tym problemu- zdaje sie, ze wspominany powyżej WODYN dośc obszernie wyjaśniał to w swoich art-ach.
proponuje więc poszukac i "naocznie sie przekonać"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4651
Czy można po treningu siłowym dodawać basen czy jest to niewskazane, i czy posiłek brać po basenie traktować to jak cardio W Eksperymencie 4 czyli na głodzie(basen) czy brać np białko plus węgle z odzywki po siłowni (od basenu do siłowi jakieś 20 minut)

Zmieniony przez - Sinnergy w dniu 2009-08-03 18:35:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 458 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17503
witam, mam pytanie czytalem w MH ze podczas wyciskania na lawce nogi lepiej trzymac skrzyzowane i uniesione tak aby byl kat 90 st mniejwiecej tak to wygldaa -/___o hehe ze wtedy mniej mozemy wycisnac ale lepiej pracuja miesnie klatki i szybciej sa postepy natomiast gdzies na forum cyztalem ze lepiej trzyamc nogi na podlodze to jak to jest ? ;p

Zmieniony przez - D_l w dniu 2009-08-04 17:00:19

Zmieniony przez - D_l w dniu 2009-08-04 17:00:35

Zmieniony przez - D_l w dniu 2009-08-04 17:01:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
przy wyciskaniu klasycznym; czytaj normalnym?

jesli tak to napewno lepiej jest umieścić nogi na podłodze, mało tego kręgosłup powinien byc wygięty stanowiąc albo naturalna krzywiznę albo nawet wiekszy mostek[spójrz na wyc. w trójboju; tylko oczywiście bez skrajności]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 140 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16775
apokalipsa

czytałem artykuły WODYNA i nadal mam watpliwosci ;/ bo jeśli np w poniedziałek robie 15 powt., sroda 10, piątek 5. Robie np 3 serie na klatke w pon 15 powt to mam robić progresję w tych 3 seriach czy cały czas robic te 3 serie jednym ciężarem ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
musisz wybrac jedną z opcji;
staly cięzar na poszczegolnych treningach i progres na kolenych
albo progres w obydwu wymienionych

jaka drogą nie pójdziesz powinno byc dobrze
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

porady i wsakzówki dotyczące treningu

Następny temat

sztanaga łamana

WHEY premium