SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

~ Masz pojedyńcze pytanie/pytania ?- reaktywacja ~

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 249509

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3354
Apokalipsa, dlatego hack-przysiady, bo ćwicze u siebie w domu i nie mam tyle sprzętu jedyne co mam to sztanga, stojaki i to moge w przysiadach wykorzystać, robie juz przysiady ze sztangą na barkach i chciałem jeszcze jakieś inne ćwiczenie dorzucić. Ten filmik z atlasu nasszego widziałem, ale na ostatnim treningu próbowałem to robić i jakoś niezbyt mi to wychodziło (było niewygodne, zaczepiałem sztangą itd) więc co proponujecie ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
jako drugie ćwiczenie możesz robić przysiady ze sztanga trzymaną z tyłu- poniżej pośladków na prosto zwisających rękach- musisz tylko pod pięty podłozyc sobie dość wysoka podstawkę.

Pablos17 -masz odpowiedź w poście w którym zazwyczj poprawiam plany.

Zmieniony przez - apokalipsa w dniu 2007-09-11 21:42:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3354
Apokalipsa jak tak spojrzałem to przecież hack przysiad i to ćwiczenie z tyłu za sztangą to jest to samo, chyba że się mylę to mnie popraw.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3354
dubel

Zmieniony przez - michal_90 w dniu 2007-09-11 22:19:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1168 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9046
Troche błache pytanie, ale trudno - Jaki powinien być rozstaw rąk przy wyciskaniu na klatke? Kiedyś gdzieś czytałem, i było podane w cm - chodzi mi o te liczby
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
michal_90 -ale w jakim senisie podobne- maja oczywiście wspólne, że tak sie wyraże punkty- ale nie można ściśle powiedzieć, że sa tożsame

Nick- daj spokój z tymi przelicznikami- uchwyt naogół szeroki- z tym, ze nie za szeroki- tak aby w połowim mniej wiecej ruchu był kąt prosy w łokciu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3354
no ja właśnie nie widzę tam różnicy, pewnie dlatego że troche mało sie na tym znam, dzisiaj znów próbowałem to ćwiczenie robić i nie wogóle mi się nie podobało, myślisz że syzyfki lub wykroki ze sztangą na barkach byłby dobre ?? bo wsumie nie wiem zbytnio jak ćwiczyć te nogi, dzisiaj ćwiczyłem 25/20/15/10/10 przysiady ze sztangą na barkach, hack-przysiady 3x10 i 4xmax wspięcia na łydki, ale jak mówie te hack-przysiady nie zbyt mi leżą i nie mam wizji jak mógłbym ćwiczyć nogi, masz moze dla mnie jakieś propozycje ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
nie wiem czemu ci nie leżą-pewnie robisz jakieś błędy- jednak jeżeli nie chcesz tego robic to możesz przejść na "wykroki".
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3354
Pewnie jest tak jak mówisz i robie tam jakieś błędy i zmienie je na te wykroki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 537 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5255
Dwa pytania:
1.Przy skłonach (brzuszki") na ławce skośnej (mała ławeczka) bardziej od mięśni brzucha odczuwam dolną część grzbietu - z tego powodu wcześniej muszę kończyć ćwiczenie.Czy to wina złej techniki ??
2.Czy jest jakiś sposób na odciążenie kręgosłupa przy wspięciach na palce ze sztangą.Koniecznością w tym ćw. jest używanie dużych ciężarów , a przy moim treningu (wcześniej martwy i przysiady) mój kręgosłup już cierpi.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

porady i wsakzówki dotyczące treningu

Następny temat

sztanaga łamana

WHEY premium