SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

~ Masz pojedyńcze pytanie/pytania ?- reaktywacja ~

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 249193

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3454 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 33518
pierwsze słysze, żeby ektomorfik miał słabsze plecy

ja zbudowałem plecy na podciąganiu, wyciągu i wznosach tułowia i nie są wcale słabe, a teraz się tylko podciągam i nawet rosną..

co do wiosłowania-
jak robicie wiosłowanie to czujecie najszersze grzbietu tak jak np. klatke przy wyciskaniu, albo nogi podczas przysiadów, czy bicepsa podczas uginania ze sztangą?

jeśli chodzi o te barki i unoszenie rąk w bok, to znaczy, że mam nie przekraczać tego kąta 60o i dać większy ciężar czy wogóle tego nie robić i dać se siana z tym ćwiczeniem..


mam jeszcze jedno pytanie

często się mówi, że słabsze grupy mięśniowe, powinno się ćwiczyć na początku, bo wtedy jest najwięcej siły i nie jest się zmęczonym, a potem przechodzimy do trenowania silniejszych grup mięśniowych.
Ale jeżeli ćwiczymy w jednym dniu Biceps i Nogi, i zaczynamy od Bicepsu, to:

trening nóg zajmuje wiele czasu, napewno więcej jak 20minut, a taki właśnie jest limit uzupełniania glikogenu do mięśni po treningu, po to właśnie pijemy carbo albo glukoze czy nawet miód. Więc lepiej jest ćwiczyć słabsze partie wczesniej, nie uzupełniając glikogenu, czy potem uzupełniając glikogen, ale mając mniej sił na ćwiczenie tej partii.?

Zmieniony przez - mjś w dniu 2006-07-23 15:22:39

"..im Bewußtsein der Verantwortung vor Gott oder vor dem eigenen Gewissen.."

robie formę na euro 2012
potrzebujesz pomocy - pisz.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 1990 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51121
dobra 2 pytania:

1) jak rozpoznać czy ktos jest ektomorfikiem?

2) jakie ćwiczenie jest lepsze na dolne mięśnie brzucha:

- UNOSZENIE NÓG W LEŻENIU NA SKOŚNEJ ŁAWCE

- UNOSZENIE NÓG W ZWISIE NA DRĄŻKU / DRABINKACH

- UNOSZENIE NÓG W PODPORZE

?????????????

Do tej pory na dolne ciwczylem unoszenie nóg w podporze, ale efektow jakiś za***istych to nie ma :-/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 209 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 919
Co do tych zakwasów to słyszałem, że gorąca kąpiel źle na nie wpływa. Najlepsze na zakwasy to zimny prysznic, rozciąganie mięśni, masarz.

Ceń honor nad życie!

PrzEszłość jest jasna przEszłość to ORANGE.

X: Dlaczego masz orange?
Y: Bo najlepsza.
X: Jak to najlepsza?
Y: No bo najlepsza... a twoja sieć niby czemu lepsza?
X: Ma lepsze stawki, ogólnie lepsze ceny są.
X: To czemu masz orange?
Y: Bo najlepsza. &

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
dobra 2 pytania:

1) jak rozpoznać czy ktos jest ektomorfikiem?
JEST PORPOSTU B CHUDY, ZRE NIE WIADOMO ILE PIZZ I INYCH SMIECI I NIE TYJE.

2) jakie ćwiczenie jest lepsze na dolne mięśnie brzucha:

KAZDY WZNOS JEST DOBRY

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1128 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9709
ponawiam swoje pytanie 5 w gore od ostatniej wypowiedzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
nie wydaje mi sie by istniala potrzeba cwiczenia 2x w tyg plecow. Nie wydaje mi sie tez by teoria ze slabymi plecami byla prawdziwa- 1 raz o niej slysze +wiem z doswiadczenia znajomych, ludzi z ktorymi brzebywam ze plecy sa u nich partia rownie mocna co np bic/klatka.

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 344 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2996
Co zrobić, gdy nie moge wykonac wszystkich 12 powtórzeń w serii?? Przy 10 już wymiękam a dwa pozostałe są na siłe

http://www.probusbhp.pl/ Usługi BHP godne Polecenia~!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 197 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17766
z tego co widze to cwiczysz na mase wiec powtorzenia sa w zakresie 8-12. Moim zdaniem rob lepiej mniejsza ich ilosc byleby byla poprawnie techniczna! ja osobiscie preferuje zakres 8-10 ale poprawnie przeprowadzonych!

I must travel the path of conquest...
Power is necessary in order to walk that path.
[http://www.sfd.pl/Silka_wujka_torella_%-_-t299653.html ] moja silka

Blog http://www.sfd.pl/torell/blog/_ciąg_dalszy_nastąpił..._-_siła_i_masa...-t490404.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 870 Napisanych postów 3421 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30614
Jaka pownna bys szerokosc pasa w.g was??
im szerszy tym lepszy??? jak to jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1464
moim zdaniem max do 90 cm
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

porady i wsakzówki dotyczące treningu

Następny temat

sztanaga łamana

WHEY premium