SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

~ Masz pojedyńcze pytanie/pytania ?- reaktywacja ~

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 249169

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 103 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8927
ostatnio natknołem sie na "Wyciskanie zolnierskie" - to jest do karku ?

prosze nie bić jak pisze głupoty

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
nie odmiana z klatki

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
wyciskanie zolnierskie szukaj w alasie cwiczen.. odmiana wyciskania z klatki, tylko ze stojąc

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
aczkolwiek w staniu rowniez mozna probowac do karku - tyle ze to juz dla zaawansowanych - sa problemy z utrzymaniem poprawnej postawy i kregoslup dostaje po dupie niestety...

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
ja robię dla odmiany raz przood-raz tył w jednej serii (naprzemiennie) - masakra; trzeba tylko bardzo uważać na prawidłową postawę

a co do brzoocha to można czasem trenować i na początku - zeby dobrze przetrenować (czasem człowiek na koniec treningu jest zbyt zmęczony, żeby przyłożyć się dorobienia brzoocha); niemniej jednak, tak jak moowił seewy, brzooch w sporej ilości ćwiczeń pracooje jako stabilizator, stąd wcześniejsze jego zmęczenie nie zawsze jest wskazane


Zmieniony przez - Grasik w dniu 2006-07-15 22:00:33

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
grasik_ czyli jak
np unoszenie przód i w opadzie ?

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
nie - miałam na myśli wyciskanie stojąc zza karku i sprzed klatki połączone w jedno; czyli zakładając, że seria ma 8 powt., mam:
1 powt.: wyciśnięcie sprzed klatki i opooszczenie za kark,
2 powt.: wyciśnięcie zza karku i opooszczenie przed klatkę,
3 powt.: wyciśnięcie sprzed klatki i opooszczenie za kark,
4 powt.: wyciśnięcie zza karku i opooszczenie przed klatkę,
itd.
koniec serii

może kombinowany sposoob, ale świetnie na mnie działa (potrafiłam zmęczyć tym ramiona tak, że miałam problem ze zdjęciem koszoolki wieczorem i trzeba było zdjemować ją na "sposoob męski" )

Zmieniony przez - Grasik w dniu 2006-07-15 22:08:09

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
Hm fajny sposob musze sprobowac, ciekawi mnie tylko jak sie zdajmuje na sposb meski...e cos jak rambo? rozerwac? ? [don sory za maly spam ale ciekawi mnie to a to tez pojedyncze pytanie:d]

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
chwytasz u gory i ciagniesz do gory


Zmieniony przez - Seewy w dniu 2006-07-15 22:19:47

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308


ale spamer ma rację

28:06:42:12
That is when the world will end.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

porady i wsakzówki dotyczące treningu

Następny temat

sztanaga łamana

WHEY premium