SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[Stara Gwardia] Lady M/ ''MMA, panowie, MMA!'' - str. 191

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 248296

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
ooo, dzięki filonka, to słowo mi umknęło wypuklina. Ponoć jest nieduża, ale trzeba to nastawić. Fizjo sie śmiał, że ciężko sie ze mną współpracuje, bo sie spinam i co chwile mi musiał przypominać, żebym sie rozluźniła ale to jest naprawde silniejsze ode mnie

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4779 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28961
O kurcze to się porobiło z przykrością ( ze względu na Twoje chęci i potrzeby ) witam w Klubie Różowego Hantelka... teraz najważniejsze, żebyś przeszła całe nastawianie na spokojnie, a potem z czasem pewnei wszystko wróci do normy

Moj fizjo na początku też ciągle musiał mówić "luuuuuuz mała luuuuz" także to chyba babski odruch jak maca je obcy facet także "luuuuz" przełamiesz się
jaki kolorek tap'ów masz ? pasowałby różowy

Trzymam kciuki i wracaj szybko do zdrówka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
tape'a mam niebieskiego
a fizjo znajomy, nie raz z nim klinczowałam, więc to nie w nim jest problem, tylko we mnie

dogadam z dziewczynami nowy trening i diete, jak pleców nie moge robić, to chociaż bary i klate będe katować, jak rasowy sezon mam nadzieje że sie szybko wykaraskam i wróce do deadliftowania, bo na razie na samą myśl o braku tych ćwiczeń szlag mnie trafia i wyć sie chce

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4779 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28961
nie wyj nie wyj dziewczyny już tu coś dla Ciebie wymyślą a pomyśl jaki będzie słodki powrót do MC po przerwie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Ale się porobiło Martusia a może do Mawashiego (o ile dobrze kojarzę) się odezwać po jakiś tren rehabilitacyjny?
Trzymaj się

Zmieniony przez - 4nn w dniu 2011-02-26 11:56:06

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 338 Napisanych postów 7798 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 225727
uu to kiepsko , trzymaj się i uważaj na siebie pod czas treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Marta masz taka diete ze nie trzeba jej zmieniac, to ze nei bedziesz cwiczyc silowo nie zmienia nic w rozkladzie. Będziemy dalej tak szly jak szlas.
Jedyne co bym zrobila to podniosla tluszcz kosztem bialka.
Jeżeli możesz dołóż interwalów i aero
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
pasowałby różowy

nie musze mowic jakim kolorem tapewalam sobie kolana

Marta, zdrowia

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 5688 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 34046
oby szybko przeszło

z Mayą http://www.sfd.pl/-t767671.html

Wolę być niedoskonałą wersją samej siebie, niż najlepszą kopią kogoś innego
Zwycięzcy to przegrani, którzy powstali i spróbowali o jeden raz więcej ..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 255 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4545
O kurczę, nieciekawa sprawa z tymi lędźwiami Trzymaj się i zdrówka życzę Obyś szybko mogła wrócić do MC
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

agak - dziennik - sztanga, rower i trampki

Następny temat

Powrot do wagi i wygladu sylwetki sprzed ciąży

WHEY premium