SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[Stara Gwardia] Lady M/ ''MMA, panowie, MMA!'' - str. 191

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 248174

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
Falusia, dziękuję

rossi_, strasznie mi miło i oczywiście zapraszam, chociaż nie wiem, co w moim dzienniku takiego wciagającego - chyba opisy krzywd, jakie sobie robie (np. sławetny łokieć ) BTW, to chciałam powiedzieć, że serio powinnam napisać książkę "Jak się uszkodzić sprzętem codziennego użytku" - dziś wyciągałam z samego spodu stojaków 19-litrowy baniak z wodą i za mocno go szarpnęłam, jak wyjechał i mnie pierdzielnął w piszczel, to myślałam, że mi noge złamało

Patusia, dostałam, dziękuję i ciesze sie, że u Ciebie już lepiej


w ogóle chciałam powiedzieć, że rodzice szarpnęli mi sie z kasą na 25-lecie i planuje zakup... olimpijki tak, wiem, normalni ludzie z takich okazji kupują sobie zegarki, tudzież drogą biżuterię ale we mnie dojrzewa żądza posiadania gryfu olimpijskiego plus jakiegoś tam obciążenia - wtedy mogłabym sobie czasem w domu pomachać żelastwem Martunia, może nasz kompleks sztangowy bym nią zrobiła

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3693 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47308
ja mam w domu sztange i kiedys jak robilam kompleks wlasnie to po ostatniej serii siadow nie mialam sily przelozyc sztangi z karku do przodu....ale opatentowalam wtedy pad na lozko ze sztanga na plecach

Marta za wczasu zaplanuj jakies wyjscie awaryjne polecam

I'm
#1
So why
Try harder

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6516 Napisanych postów 62312 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777742
Martita kilka dni przed rozpoczęciem nowego cyklu daj mi na mail plan i ciężary maksymalne w bojach

pokombinujemy z progresją i jakoś ją zaplanujemy

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
planuje zakup... olimpijki

Yyyy... Żeby było jasne: 220cm długości, średnica 50mm i waga równe 20kg? Łooo
Będziesz ją już miała w październiku? A jak tak, będę mogła się przespać z takim bejbe?

..........





Czasem nawet i stojaki nie pomogą


Zmieniony przez - Martucca w dniu 2010-08-09 18:12:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
poniedziałek - dzień 29/56


Micha:
1. omleto-jajecznica, owies, cynamon, masło orzechowe, ogór (+ Omega3, VitaMin Sport, Green Tea CLA)
2. buła pełnoziarnista z szynką i serem, ogóry
3. kurocyc, fasolka szparagowa, łyżeczka pesto (+ Green Tea CLA)

*trening*

4. Lean czeko-kokos, gruszka, rodzynki, suszone daktyle, suszone morele, migdały
5. wędzona makrela, pomidor, ogór, kalarepka (+ Magnum 300mg, Green Tea CLA)

wartości nieliczone


Trening:
I. siłowy

10x przysiad klasyk 45.5kg
10x RDL 45.5kg
i to razy 10

II. aero

rowerek 20min, 7.92 km

------------------------------------------------------
założyłam ambitnie, że moje maxy poszły w góre i tak mi jakoś ciężary wyszły... w połowie przysiadów miałam serdecznie dość, ostatnie dwie serie to już masakra RDL - tutaj to kurde pogrom był! od piątej serii jęki sypialniane, ostatnie dwie serie to już chyba tylko siłą woli targałam tą sztange bo przyszli fani, m.in. piłkarz Cracovii przy RDLu robiłam długie przerwy, bo mi sie masakrycznie trzęsły ręce
aero to już na dobicie było, jak schodziłam z rowerka, ledwo stałam

chciałam złożyć oświadczenie, że jestem trzy godziny po treningu, a nadal czuje sie wyyebana jak koń po westernie!

------------------------------------------------------

Martunia -> 220cm długości, średnica 50mm i waga równe 20kg?

o, to to to

będę mogła się przespać z takim bejbe

yyyyy... ale szczegóły ustalimy na priv

a filmik masakryczny

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
O szyyyyyt... Ten przysiad
Pięknie, Martuś, pięknie Fani pobudzają, no nie?

A ten... Proszek zapodałaś?


yyyyy... ale szczegóły ustalimy na priv
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
szczerze, to nie wiem, co mnie podkusiło, żeby tyle na sztange założyć chyba fakt, że zostają mi 3 dni aero, a potem znowu off na 4 dni w sobote co prawda będe mieć dłuuugie aero balując na weselu, ale to nie to samo...

w ogóle zapowiedziałam, że na weselu nie pije, bawie sie w kierowce, a także trzymam sie z daleka od patery z ciastami - za to micha mięcha cała moja sałatki też z wybryków to sie pewnie będe docukrzać colą

a proszku na razie nie wciągam, może za tydzień, jak wróce na hardcorze na siłke i będzie mi potrzebna reanimacja

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 5856 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 54638
w ogóle zapowiedziałam, że na weselu nie pije, bawie sie w kierowce
moja podstawowa taktyka obronna

Aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_DT/Lejjla-t988136.html

"Mięśnie są pojętne jak woły robocze.Jeśli ostrożnie,krok po kroku,
zwiększa się obciążenie,uczą się je znosić."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
chciałam zameldować, że dziś bolą mnie całe uda, mam nogi jak z waty i czuje całe prostowniki
ale za to z kolanem cisza
dobry trening był

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 5856 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 54638
chciałam zameldować, że dziś bolą mnie całe uda, mam nogi jak z waty i czuje całe prostowniki


Zmieniony przez - Lejjla w dniu 2010-08-10 10:31:15

Aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_DT/Lejjla-t988136.html

"Mięśnie są pojętne jak woły robocze.Jeśli ostrożnie,krok po kroku,
zwiększa się obciążenie,uczą się je znosić."

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

agak - dziennik - sztanga, rower i trampki

Następny temat

Powrot do wagi i wygladu sylwetki sprzed ciąży

WHEY premium