SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[Stara Gwardia] Lady M/ ''MMA, panowie, MMA!'' - str. 191

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 247484

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1933 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 20224
No, ale weź mi wytłumacz Marta, bo może ja jakaś głupia jestem, czemu wy nie możecie obydwie w 57 startowac?

Ja też juz raz tak miałam, że stwierdziłam, ze jak nie zdobędę złota, to rezygnuję z tkd. No i wtedy za walki (a to dla mnie ważne jedynie)zdobyłam 2 złota.

Teraz też jak nic nie zdobędę, to rezygnuję z tkd

Także wiem co czujesz i teraz też już jestem najstarsza (jak nam się ludzie rozsypali....)

Ludzie nie karmcie trolli, szczególnie tych dużych. Bo to nienażarte z natury stworzenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
wiadomo ludzie sie wykruszaja w pewnym wieku - nie ma czasu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
czemu wy nie możecie obydwie w 57 startowac

bo startujących dziewczyn jest bardzo mało, więc prawdopodobieństwo że trafiłybyśmy na siebie w walce jest bliskie 1 trener nie chce puszczać dziewczyn w jednej kategorii, ja zresztą też jakoś średnio podchodze do tematu walki z koleżanką z klubu.

a co do wieku... zmieniają sie priorytety. Ja mam już ćwiartke na karku, prace i gdzieś tam w głowie pojawia sie myśl o założeniu własnego domu. Co innego młodzież, której jedynym zajęciem jest chodzenie do szkoły w przerwie między treningami

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
niech koleżanka zejdzie do kategorii niższej , w końcu ma krotsza drogę

W kazdym razie wiesz... chyba jakies cykle beda najlepsze, tak mysle

Zmieniony przez - obliques w dniu 2010-11-09 09:12:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
ona ma pierwszeństwo w kwestii wybierania wag startowych, więc to ja sie musze dostosowywać

Iza, wysłałam Ci moje pomiary, jak widzisz tu i ówdzie nabrałam ciałka/fatu/wody, więc generalnie mamy w czym wycinać
od przyszłego poniedziałku startuje z cyklem rotacyjnym, zostajemy przy takim, jak mi rozpisałaś kalorycznie?

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
A zmierz tluszcz na brzuchu i udzie jak sie uda, nawet tak na oko ciekawa jestem ile masz miesni w tym wszytskim

Tak tak kalorycznosc taka, bedzie nawet mniej w trakcie jak zajdzie potrzeba a pozniej znow przerwa, reszte dopasujemy, zobaczymy jak sie bedziesz czula fizycznie i psychicznie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Ja również będę wspierać

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708



wtorek - 9.11

Trening:

-> rozgrzewka bieżnia 6 min
1. przysiad tylni 10x10, 45kg
2. ściąganie drążka do klatki w odchyleniu do tyłu: 10x10, 30kg
-> rozciąganie

-----------------------------------
własne nogi mnie nie utrzymują!!!
w 3 serii siadów już mi było ciężko, po 5. już sie tylko zastanawiałam, kiedy nie wstane a sztanga spadnie na mnie normalną serią łączoną tego masakratora jest DL, ale podniosłam sztange 5 razy z ziemi i... chwyt odmówił mi posłuszeństwa, a pasków nie miałam postanowiłam zrobić za to drążek, i tak myśle, że nie był to najlepszy pomysł świata, bo plecy i trice ciągną mnie jak pieron
na myśl o aero pusty śmiech mnie ogarnął i powlokłam sie do szatni, nie do końca ufając, czy moje nogi nie wywiną mi jakiegoś numeru, np. sie nie ugną same z siebie i nie polece na twarz obrazu fizycznego zniszczenia niech dopełni fakt, że nie miałam siły wciskać sprzęgła w samochodzie
ide legnąć na łóżku

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Czyli znowu się obijasz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
1. przysiad tylni 10x10, 45kg
2. ściąganie drążka do klatki w odchyleniu do tyłu: 10x10, 30kg




A masz chociaż kogoś, kto Cię jutro podtrzyma nie tylko na duchu?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

agak - dziennik - sztanga, rower i trampki

Następny temat

Powrot do wagi i wygladu sylwetki sprzed ciąży

WHEY premium