SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[Stara Gwardia] Lady M/ ''MMA, panowie, MMA!'' - str. 191

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 248140

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
chciałam zameldować, że mam siniaka na piszczelu od wczorajszego MC
i plecki czuje

a kciuk dalej boli

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6516 Napisanych postów 62312 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777742
skoro atakujesz maks to po co atakować 10 powtórzeń?

jak atakujesz niskie zakresy powtórzeń to na takich się rozgrzewaj więc jeśli maks wynosi 80kg to zrobiłbym tak

3 x 40kg
3 x 50kg
3 x 55kg
3 x 60kg
3 x 65kg
3 x 70kg
2 x 75kg
1 x 80kg


pozdrawiam

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
Mariusz, a w wyciskaniu na ławce, przysiadach i RDL tak samo?
i w ogóle w maxach?

Zmieniony przez - Lady M w dniu 2010-07-15 07:12:35

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6516 Napisanych postów 62312 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777742
tak bym robił

nie wychodził powyżej 5 powtórzeń w sprawdzaniu maksów

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 5688 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 34046
dopiero tu przypełzłam
Lady M, trzymam kciuki
potem poczytam co ominęłam

z Mayą http://www.sfd.pl/-t767671.html

Wolę być niedoskonałą wersją samej siebie, niż najlepszą kopią kogoś innego
Zwycięzcy to przegrani, którzy powstali i spróbowali o jeden raz więcej ..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1473 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7072
Hejka jak tam kciuk? Trening widze smigasz ostro (troszke sie zawstydzilam ze sie obijam... chyba bede prosic o kopniaki)

Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 10498 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47531
Hej koksie

Pociesze Cie - ja w tym roku 4 x jednego kciuka wybiłem na macie. Za czwartym razem myślałem, że się poryczę z bólu Obecnie jest prawie sprawny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
no powiem Wam, że generalnie sukinkot cały czas boli, plus jedno miejsce po wewnętrznej stronie dłoni, przy tym stawie, jest z lekka fioletowe
ale szklanke potrafie jeszcze w tej ręce utrzymać tylko wczoraj chwyt na sztandze miałam niepewny i jak ścisnęłam, to bolało.

Rafał, a Ty masz jakieś szybkie remedium, czy po prostu mam sie jak zwykle nastawić na altacet i "za tydzień przejdzie"?

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6967 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 51337
Ja myślałem wczoraj ze stracę oba kciuki - chwyt na zamek z magnezją przy wiosłowaniu jednorącz... dziś rano jak zmywałem to tez bolały... ale pewnie jutro zapomnę.

MOC z Toba

PROUD TO BE STEROIDS FREE

trenować jak myśląca maszyna, walczyć jak myślące zwierze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 10498 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47531
Ogólnie swoje musisz odcierpieć. Altacet za wiele nie da poza ściągnięciem opuchlizny. Ja używałem maści "reparil gel" w ten sposób, że nakładałem wiekszą ilość na gaze i przykładałem na kciuk(w blogu u mnie widziałaś jak to samo robiłem ze sławnym paluchem u nogi). Ogólnie staraj się go jak najmniej używać i po kilku tyg powinno być ok(w zależności od stopnia uszkodzenia ofc)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

agak - dziennik - sztanga, rower i trampki

Następny temat

Powrot do wagi i wygladu sylwetki sprzed ciąży

WHEY premium