SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[Stara Gwardia] Lady M/ ''MMA, panowie, MMA!'' - str. 191

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 248219

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6516 Napisanych postów 62312 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777745
1 im głębiej tym lepiej ale co najmniej żeby tyłek zszedł niżej niż kolana

2 w rdlu kolana są zblokowane pracujesz tylko w biodrach przód tył i na tym się kończy praca w kolanach

3 jak Ci obojetne to rób z ziemi z techniką jak opisałem wyżej





tu masz filmik tylko oczywiście bez rzucania sztangą o ziemie

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
1. ok
2. ok
3. ok


sztangą pizgam tylko powyżej 50kg

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6516 Napisanych postów 62312 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777745
i wszystko w temacie

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
wtorek - dzień 51

Micha:
1. omleto-jajecznica, cynamon, owies, masło orzechowe, ogór (+ VitaMin Sport, Omega3)
2. kurocyc, Wasa, ogóry
3. krowocyc, brokuły, oliwa
4. razowiec z kurocycem, ogóry, migdały (+ magnez 300mg, wit. C)

*trening*

5. Syntha truskawkowa, jabłko

Ogółem: 1715 kcal, B/T/W: 137.2/ 75.9/ 119.7

Trening:

Miękkie nogi:
1 burpee - 15 przysiadów
2 burpee - 14 przysiadów
3 burpee - 13 przysiadów
...
15 burpee - 1 przysiad


---------------------------------
bądźmy poważni® nie ma co komentować

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Marta zobacz tego na dalszym planie po ok. 18sek tak nie rób

Jak Twoje kolano przy takim połączeniu?

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
aha, chciałam dodać, że Miękkie nogi robiłam równiutko 20 minut - dramat

Ania, dopiero teraz to zobaczyłam! nie będe tak robić

kolano git, ono tylko czasem mi dokucza - tą opaske to nosze profilaktycznie do siadów tylko, a w sumie to pewnie ona bardziej pomaga psychice niż kolanu

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3070 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 64241
tak, Sante składnikowo chyba jest najlepsze z dostępnych na rynku
Wydaję mi się,że jeszcze lepiej wypada Primavika, bez soli i cukru. Ma też więcej % orzechów i o ile napisanie : "orzechy arachidowe" bez słowa „prażone” świadczy o tym,że faktycznie nie są prażone to tez byłoby super. Ale ogólnie to nie ma co spodziewać się cudów po jakimkolwiek maśle orzechowym, bo jeśli jest kupne to mogli tam (i zrobili to ) różne cuda wpakować,a dwa jest z orzechów arachidowych. Fajnie zapowiada się masło migdałowe,a np. firmy Horizon wypada też składowo super(skład: gniecione migdały, sól morska) Ale po pierwsze o połowę mniejsze a dwa razy droższe,a po drugie, nigdzie tego jeszcze nie widziałam, poza internetem. Pewnie jak bym się gdzieś z tym spotkała w sklepie to bym sobie zakupiła dla spróbowania albo sama kiedyś zrobię Robiłam z włoskich, ale z migdałów pewnie będzie jeszcze fajniejsze, bo migdały słodsze i będą zbędne dodatki. Tyle, ze aktualnie nie mam ich czym przerobić, no i też nie chce mi się bawić A kupne i tak nie jest złe. Są gorsze rzeczy a czymś trzeba uprzyjemniać sobie życie

"Miękkie nogi" --> ja do dzisiaj nie mogę do siebie dojść, bo co trening pogarszam stan poprzedni

"Jeśli spędzasz zbyt wiele czasu myśląc o czymś, nigdy tego nie dokonasz" (Bruce Lee)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
środa - dzień 52

Micha:
1. omleto-jajecznica, cynamon, owies, masło orzechowe, pomidor (+ VitaMin Sport, Omega3)
2. jaja, Wasa, ogóry
3. krowocyc, brokuły, oliwa
4. Syntha czeko-mięta
5. omleto-jajecznica, cynamon, masło orzechowe, ogór (+ magnez 300mg, wit.C)

Ogółem: 1645 kcal, B/T/W: 122.3/ 92.1/ 83.3

--------------------------------
DNT.
w kinie byłam, na "Niezniszczalnych" - fajny film, do odstresowania sie no i Jason Statham jak zwykle fantastyczny
mam nadzieje, że jutro już ostatni dzień z cyklu głowy na księżycu a od poniedziałku planuje wznowić treningi muay thai - nareszcie!

a tak pozatym, to... bądźmy poważni®

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Będzie się działo od poniedziałku jak wszystko ogarnięte, to jest dobrze i jutro ma być trening!

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
bądźmy poważni®

ehhhh, gdyby nie choroba ukladu pokarmowego to bym juz dawno sie widziala z autorem tego pieknego tekstu

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

agak - dziennik - sztanga, rower i trampki

Następny temat

Powrot do wagi i wygladu sylwetki sprzed ciąży

WHEY premium