SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[Stara Gwardia] Lady M/ ''MMA, panowie, MMA!'' - str. 191

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 247311

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 8680 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31712
Nie ma problemu z tygodniem odpoczynku od reżimu. Zresztą nie węgli się czepiałem tylko jakości posiłków i ich częstotliwości. 4 posiłki z czego jeden trudno w ogóle tak nazwać, to jednak trochę mało. Generalnie zamiast takich tygodniowych odpoczynków zawsze lepiej trzymać taką dietę, którą potrafi się utrzymać zamiast mega reżimów po których przez tydzień odreagowujesz i robić sobie raz na 2-3 tygodnie wolny posiłek. Inaczej nie ma redukcji. Jest samo pyerdolnięcie

"Energia przepływa, nie powinna stać.
A stoi gdy wątpisz w tę energię.
Musisz więc za energią nadążyć, nadążyć za siłą.
Wówczas jesteś z siłą w harmonii."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Yyyy... Martuś no ja nie wiem... Z tego, co się orientuję, jak już trzeba dobijać w końcówce, to można zejść w okolice BMR, ale nie dłużej niż na 4 tygodnie

Jeśli uważasz, że nie masz już innego wyjścia, to zrób tak. Tylko ostrzegam, ciężko jest wytrzymać na tak niskiej kaloryczności, zwłaszcza, jeśli się poważnie trenuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
Jacek, to był weekend dziś już wraca normalna częstotliwość

Martunia, to może 1700 (tak jak było) na re-starcie i po 4 tygodniach zejście na BMR na 4 tygodnie? bo generalnie czuje sie, jakbym zaczynała redukcje od nowa, szczerze to aktualnie chyba nie ma różnicy między tym co jest, a tym co było

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wydaje mi się, że lepiej będzie na wyższej kaloryczności Dostosuj pod siebie dietę na tych 1700kcal, a potem możesz ewentualnie ciąć

Masz już jakiś pomysł na rozkład BTW?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
mam
białko i węgle na równi, reszta to tłuszcze, białko gdzieś na poziomie ~2g/kgmc.
zobaczymy jak mi to podejdzie, potem będe kombinować

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Fajny układ Ja się na nim bardzo dobrze czułam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3685 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31715
Lekko spóźnione ale szczere życzenia WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO mocy w tyłku Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 56805
Też popieram taki układ jest jednym z lepszych i w każdej wersji się sprawdza

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cześć!
Chciałbym tylko napisać, że przeleciałem wszystkie strony Twojego dziennika bo cholernie mnie wciągnął
I deklaruję, że będę częściej wchodził

Ja też mam małe problemy z samopoczuciem na niskich węglach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1473 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7072
Hej Marus mialam weekend odpoczynku ale juz nadrobilam zaleglosci. CIesze sie ze przechodzisz na zbilansowana (maila dostalas?) Widzialam ze chcialas zejsc do 1500kcal, osobiscie uwazam ze to bylo by za malo. Proponuje zaczac od 1800 lub 1700 i powoli ciac jesli nic sie nie ruszy. Jest ryzyko ze jak za duzo przytniesz teraz to znow szybko poleci samopoczucie i nic z redukcji. Nie spiesz sie

Cierpliwosc i wytrwalosc tego potrzebujesz.


PS Na wyjezdzie mialam masazyk, kobita mnei tak zmaltretowala ze do dzis plecy bola. Spytala sie mnie o stresy i relaks Jak sobie pomyslalam jaki mialam miesiac to relaks mi ze slownika spieprzyl. Fakt ze strasxznie mi to pomoglo, zostawilam wszystkie problemy w jej gabinecie i teraz jestem jak moldy bog (bogini sie znaczy )


Pozdrowienia i buziaki
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

agak - dziennik - sztanga, rower i trampki

Następny temat

Powrot do wagi i wygladu sylwetki sprzed ciąży

WHEY premium