SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[Stara Gwardia] Lady M/ ''MMA, panowie, MMA!'' - str. 191

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 247403

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6501 Napisanych postów 62292 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777591
koniec tej laby

do roboty się weź

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
O fajterka wróciła


Jak to jest nie pić na weselu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
Mariusz, tajest dziś mam nadzieje wyrobić sie na siłke wieczorem tylko nie wiem, czy jechać normalny trening dupska, czy strzelić sobie wytrzymke na rozruszanie...

Hubert, normalnie dla mnie to nie pierwszy raz a wybawiłam sie fantastycznie

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nooo wróciła

W sumie grzmieć to nie mam co, bo patologii nie było Takie sobie weselne jedzenie

Jeno teraz pupson w troki i do roboty, jasne?

A właśnie, ten... no... Moje bystre i szydercze oko na zdjęciu z toporkami widzi okrągłość Mniemam, że jest DOBRZE
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 5856 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 54638
Alkoholu nie bylo, ciast nie bylo, to przez wesele przebrnelas jak na redukcje przystalo

Chciałam skromnie zauwazyc ze tez mam zdjecie przy tym znaku

Aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_DT/Lejjla-t988136.html

"Mięśnie są pojętne jak woły robocze.Jeśli ostrożnie,krok po kroku,
zwiększa się obciążenie,uczą się je znosić."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Wytrzymki to raczej nie rób na początek. Welcome back i ruszamy dalej

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ruszamy dalej

No moje laseczki, jedziecie Ja nad Wami będę czuwać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
Martunia, to podpowiedz, co mam dziś zrobić po roztrenowaniu? bo szczerze, to sie nastawiałam na krótki, intensywny trening, bo czuje sie jeszcze zmęczona wczorajszym zwiedzaniem

no ale Ania odradza wytrzymke, to mi siłówka zostaje

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No wiesz co... Moim skromnym zdaniem jako fajterka powinnaś się skupić na wytrzymałości i sile eksplozywnej Więc powiedziałabym, że taka wydłużona wytrzymka siłowa raz w tygodniu byłaby bardzo okay Mogę zapytać R. o jego plany treningowe, ale nie wiem, czy to pod MT byłoby dobre...

Może podbij do kopta? Bo z tego, co pamiętam, on się zna na łączeniu fajterstwa i siłowni

W pierwszy tydzień to chyba jakiś lajcik siłowy zapodaj, tak na rozgrzewkę?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
no właśnie ino tylko mi sie o ten pierwszy (ty)dzień rozchodzi
bo generalnie plan mam do końca sierpnia rozpisany, potem będzie modyfikacja, bo wracam na treningi MT

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

agak - dziennik - sztanga, rower i trampki

Następny temat

Powrot do wagi i wygladu sylwetki sprzed ciąży

WHEY premium