SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[Stara Gwardia] Lady M/ ''MMA, panowie, MMA!'' - str. 191

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 248244

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
BAMFette ano zorganizowała się nam Martuśka, bo Frau Führer® czuwa i grzmi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
Frau Führer® czuwa i grzmi

Martunia, od zawsze powtarzam, że ja potrzebuje jakiegos kata nad sobą, bo z samomotywacją miskową różnie bywa

Ania, no mam nadzieje że obwody sie ruszą... chociaż tak ostatnio gapiłam sie w lustro i mam wrażenie że lędźwia jakieś takie mniejsze sie zrobiły mam nadzieje, że przy pomiarach kontrolnych sie to potwierdzi, a nie że tylko sobie wkręcam

BAMFette, gdzie mi tam do Ciebie z ciężarami...

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 461 Wiek 13 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5319
Lady M ale spójrz na to z innej strony ,gdzie mi do Ciebie w Muay Thai? hehe. Wszystko kwestia czasu. Nie deprymuj mi się tu ,tylko jedziesz laska!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bamfette widać stajesz się przedmiotem ZAWIŚCI® w DTdP
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 461 Wiek 13 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5319
Martucca jesli to zmotywuje chociaż jedna osobę i w jakimś stopniu przyczyni sie do czyjegoś sukcesu, to nie mam nic przeciwko temu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
Dzień 5/42


Micha:
1. omleto-jajecznica, cynamon, masło orzechowe, ogórasy (+ Green Tea CLA, VitaMin Sport, Magnez 300mg)
2. jaja, ogóry, migdały
3. śledź w oleju, pomidory (duuuuużo) (+ Fit Effect)
4. Syntha czeko-mięta, kalarepa, ogóras
5. krewetki, cukinia, papryka, sos pomidorowy (+ Green Tea CLA)

Ogółem: 1791, B/T/W: 109.5/ 118.8/ 78.1

Burpee Challenge: 5

---------------------------------------------
nietreningowo. bo sie źle czuje i chciałam dać odpocząć i naprawić sie kciukowi.

dziś tłusto, bo postanowiłam się dopieścić krewetkami
zrobiłam zamówienie w sklepie SFD i sie cieszyłam na Leana o smaku krówkowym, ale chyba nie było, bo przysłali mi zamiennik (ale czeko-kokos, więc też super )
pochwale sie jeszcze moimi brand new rękawiczkami na siłownie





Zmieniony przez - Lady M w dniu 2010-07-16 18:59:13

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tłusto, bo postanowiłam się dopieścić krewetkami

A cóż to za krewetki były, że tłuste?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
spojrzałam w kalkulator i zobaczyłam ponad 20g tłuszczy z nich, to myślałam, że one mi tak miche podbiły ale po dłuższym namyśle stwierdzam, że to jednak ten śledź

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
To śledź podbił, bo krewetki beztłuszczowe

Daj znać jak się sprawują te rękawiczki, bo ja kupiłam przez Allegro Trec'a i je już zajechałam po kilku tygodniach, są w delikatnej rozsypce

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6512 Napisanych postów 62312 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777782
ja miałem treca rozpadły się , miałem olimp i po pierwszym praniu zaczęły mi farbować dłonie , teraz nie używam w ogóle

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

agak - dziennik - sztanga, rower i trampki

Następny temat

Powrot do wagi i wygladu sylwetki sprzed ciąży

WHEY premium