SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[Stara Gwardia] Lady M/ ''MMA, panowie, MMA!'' - str. 191

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 248123

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Martuśka, ja widziałabym u Ciebie coś bardziej eksplozywnego, czyli dodatek takich ćwiczenń jak TGU, Man Maker albo Renegade Rows, snatch, powiedzmy 2-3 serie po 10 powtorzeń

Fajny pomysł z podrzutem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
Mera, Ania, dzięki

Mariusz, rozkład dni jest taki:
muay thai: pon, śr, pt
siłka: dwa dni spośród reszty, w zależności od formy i ilości zajęć; na pewno będzie minimum jeden dzień przerwy między siłówkami; nie wykluczam trzeciego w tygodniu treningu na siłce, ale wtedy to będzie wytrzymka

Martunia, przymierzam sie do nauki power snatch, czy jak kto woli: rwania siłowego tylko póki co za bardzo nie czaje techniki, a nie mogę znaleźć porządnego filmiku na YT - a niestety nie znam żadnego trójboisty, który by mi to mógł pokazać/wytłumaczyć

EDIT: znalazłam filmiki instruktażowe:









teraz pozostaje mi ćwiczyć z kijem od miotły




Zmieniony przez - Lady M w dniu 2010-09-21 08:43:11

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215



Marta uważaj na bark.

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja myślałam raczej o tym





A w ogóle obczaj coś takiego:

http://www.sport-fitness-advisor.com/powerlifting-routine.html

Jak dla mnie ten program wygląda bardzo ciekawe


........



Aaaa... jeszcze mi się przypomniało Takie pytanie: ile powtórzeń na serię planujesz w podrzucie?



Zmieniony przez - Martucca w dniu 2010-09-21 16:02:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Aaaa... jeszcze mi się przypomniało Takie pytanie: ile powtórzeń na serię planujesz w podrzucie?

Sorry za posta pod postem, ale edytuję poprzedni i to, co dopisałam się nie wyświetla
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708



wtorek - dzień 2/28

Micha:
1. omleto-jajecznica, owies, cynamon, masło orzechowe, pomidor (VitaMin Sport)
2. kurocyc, Wasa, ogóry
3. kurocyc, brokuły, oliwa
4. razowiec, serek wiejski, pomidor, jabłko (wit.C, magnez 300mg, Omega3)

Ogółem: 1394 kcal, B/T/W: 121.8/ 56.6/ 101
(plus znów tona lekarstw )

-----------------------------------------------------
DNT.
zapomniałam wczoraj łyknąć magnezu na noc i dziś rano obudził mnie potworny skurcz łydek zakwasy mam chyba wszędzie, najbardziej ciągnie mnie brzuch, tyłek i dwugłowe.
W ogóle od rana jakoś nie halo nie czułam, a po południu poszłam na dwugodzinny spacerek nad Wisłą i zaczęło mi sie kręcić w głowie i jakoś ogólnie mi słabo
apetytu brak




Martunia, Mariusz mi pisał 4-5 serii -> zaczne pewnie od 4, jak sie wprawię, to 5




Zmieniony przez - Lady M w dniu 2010-09-21 21:09:08

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A ile podrzutów w serii ma być?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
pewnie standardowo 10... czemu pytasz? Ty mnie tak nie naciskaj, bo sie w sobie zamkne

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Yyyy, a mogę szczerze napisać co myślę, czy mi kopa dasz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6516 Napisanych postów 62312 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777742
w dniu drugim , możesz podrzut zrobić jako pierwsze ćwiczenie fajnie Ci rozgrzeje całe ciało , zwłaszcza dół grzbietu , uda

Wiem że jesteś twarda i dużo dasz radę ale musisz uważać na dół grzbietu bo on dostaje cięgi w każdym dniu siłowym , więc oszczędź go chodźby w wytrzymkach

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

agak - dziennik - sztanga, rower i trampki

Następny temat

Powrot do wagi i wygladu sylwetki sprzed ciąży

WHEY premium