SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[Stara Gwardia] Lady M/ ''MMA, panowie, MMA!'' - str. 191

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 248194

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
9.11.2011

Trening 1:
BJJ

-> rozgrzewka: bieganie, rozgrzewka stawów, krokodylki, gąsieniczki, goryle, przewroty w przód i tył oraz inne akrobacje
-> techniki:
- rozpinanie gardy z przejściami na pozycje boczne, kończone dźwigniami na ramie
- trójkąt nogami
- tipi
- sparingi, w których nie brałam udziału - zamiast tego sie porozciągałam oraz dostałam opieprz od trenera żeby sie nie wieszać na stelażach od worków

Trening 2: MMA

-> rozgrzewka: bieganie, pompki zwykłe, pompki japońskie, przysiady, brzuchy, spięcia
-> techniki stójkowe:
- kolana na tarcze z rękawic
- lewy prosty + prawy prosty + lewy zamach a'la sierpowy celem złapania za głowe + kolano okrężne na głowe (przyjmowane na rękawice)
- jak najszybciej: 4 ciosy proste + 4 kolana, na zmiane, bez przerw
- jak najszybciej: 4 ciosy proste + 4 ciosy proste na partnera leżącego na ziemi
- sparingi: 3
pierwszy - stójkowy z trenerem - tu sie vkurviłam, bo dopiero do mnie dotarło, jak mi sie ręce upośledziły przez 10 miesięcy przerwy od sportów walki ogólnie niezadowolona jestem z siebie bardzo
drugi - również stójkowy z kolegą, troche wyższym, zatem z większym zasięgiem, więc swoje po nosie zebrałam w sensie ogólnym mnie dość mocno obił i okopał.
trzeci - parter, ponownie z trenerem, nadal służe za mopa do maty dodatkowo, chciałam być cfana i spróbować założyć mu gilotyne z ziemi, co sie skończyło prawie rozyebaniem mojego i tak już rozyebanego barku

==================================
ogólnie trening masakrator, chyba kurna musze zacząć biegać, bo słabo u mnie z kondycją fajne było to, że na MMA ćwiczyłam z kolegą ogarniętym muaythaiowo, więc było fajnie
strasznie obolała jestem...

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
a tu jeszcze zdjęcie moich nóg po treningu



"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Fighterki to jednak mają sexy fioletowe nogi

Co to jest tipi?

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Usunięty przez Lady M za pkt 1 regulaminu
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Fajne nuki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
Fighterki to jednak mają sexy fioletowe nogi

to jest na świeżo po treningu, dziś nabyte, funkiel nówki nie śmigówki wesoło będzie jutro-pojutrze, jak odpowiednich barw nabierze

Co to jest tipi?

trójkąto-podobne, z tym że z zapętymi rękami w chwyt S za nogami (nie umiem tego wytłumaczyć ) ==> trener to nazywa tipi bardzo mocne duszenie, a w zasadzie siły nie wymaga.

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
10.11.2011

Trening:
MMA

-> rozgrzewka - klasyka: bieganie, pompki, brzuchy, przysiady, krokodyle, robaki, przewroty w przód i w tył
-> techniki:
- obaj partnerzy na ziemi, głowami do siebie. Ten z dołu łapie za nogi i przewraca drugiego na bok
- obaj partnerzy na ziemi, głowami do siebie. Ten z góry próbuje założyć duszenie. Ten z dołu łapie za duszącą rękę, kontruluje ją i robiąc mniej-więcej obrót ląduje w pozycji wyjściowej, z tym że to on próbuje dusić gilotyną
- trójkąt nogami
- sparingi: 3x sam boks (raz z trenerem, 2 razy z kolegą z którym dziś trenowałam) -> dalej jestem z siebie niezadowolona i robie głupie błędy

================================
paaaaaaadam na twarz wszystko mnie boli... do kolekcji siniaków na nogach doszły nowe okazy, a stare pogłębiły odcienie fioletu, granatu i bordo - ogólnie wyglądam jak cholerna tęcza
co nie zmienia faktu, że trening mi sie podobał, zaczynam chyba coraz bardziej czaić technike trójkąta

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
Krew sie leje

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ostary, takich siniakow to ja nawet w dziecinstwie nie mialam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Lady, piękne wzornictwo na nukach.
Zdarza Ci się nie mieć siniaków, jak masz regularne treningi?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

agak - dziennik - sztanga, rower i trampki

Następny temat

Powrot do wagi i wygladu sylwetki sprzed ciąży

WHEY premium