SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[Stara Gwardia] Lady M/ ''MMA, panowie, MMA!'' - str. 191

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 248126

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Rion pomylenie imienia kobiety to zbrodnia

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
a dobra tam wybaczam

tak wracając do tej ilości białka, Martucca mi mówiła, że na paleo rozkład BTW powinien być mniej-więcej taki:
Białko: 19-35%
Węglowodany: 22-40%
Tłuszcze: 28-47%

ogólnie to sie zastanawiam, czy ja sie oby nie zaczynam zakwaszać, bo objawy mam w miare zgodne (w zasadzie to głównie o ten spacek energii i zawroty głowy chodzi) tylko że z drugiej strony - jestem na cyklu 2 tygodnie, to coś ciut przywcześnie mi sie wydaje

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Wcześniej jak miałaś z białkiem? Bierz też pod uwagę zejście z ww, to też może Ci nie służyć.

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6516 Napisanych postów 62312 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777742
Przepraszam

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
Ania, co do moich wcześniejszych "diet", to spuścmy umownie na nie zasłonę milczenia
może po prostu organizm nie bardzo wie, jak reagować na taką zwiększoną podaż białka? i w ogóle o co kaman, gdzie czekolada?

Mariusz, mówie, że spoko przez całe liceum dla mojej matematyczki byłam "Agnieszka"

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
a węgle? zobacz jak je obcięłaś mi się low power po kilku dniach włącza. Ciężko jednoznacznie teraz powiedzieć, jeśli pozmieniałaś wszystko w misce

Ja w szkole nie mogłam się uśmiechać na lekcjach, bo nauczyciele od razu uważali, że się z nich nabijam moi rodzice ścieżki wydeptywali

Zmieniony przez - 4nn w dniu 2010-07-26 14:36:03

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 461 Wiek 13 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5319
Przytrafilo mi sie zakwaszenie pare miesiecy temu włączajac problemy z nerkami teraz jest spoko.
Apropos imion, moje irlandzkie otoczenie zdazyło mnie juz przechrzcić na Jwonda, Elana ,Ivana, Ajłona i co tam jeszcze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1473 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7072
Hej Martus ja sie powtarzac nie bede a propo twojej miski. Jedno spostrzezenie mam przeszas z 120 (okolo) gr biaka na 145 - 150 pare bialka co pewnie ma wplyw na organizm (szybka zmiana). Uwazam ze trzymanie bilka na ponizej 150g (przy twojej wadze, i nie wiecej niz 2.5g) jest najlepszym rozwiazaniem. Komplikacje moga byc nie przyjemne. Swoja droga czy ktos pomyslal ile nasi przodkowie zyli lat? Pomijajac fakt bcia zjedzonum przez dinosaura Kazda dieta cud lub nie bazuje na ograniczaniu czegos, zastanawia mnie co sie dzieje z organizmem gdy przechodzisz na zwykla (zbilansowana)? Dlaczego zawsze mowia ze jest to zmiana zywienia? Czy chodzi o to ze wygladasz dobrze jak sie trzymasz a jak nie to jojo? Moze organizm zaszaleje jak podniesiesz wegle? Przemysl wszystko, zauwaz ze nowoci szybko znajduja zwolennikow i nasladowcow, malo jest ludzi ktorzy tak jedli przez dluzszy czas i po 20 latach moga powiedziec ze wszytko bylo ok. Ja w dalszym ciagu szukam inforamcji o nadmiarze bialka i nie za duzo jest (co nie znaczy ze nie ma badan mowiacych ze wszytko jest super)

Ja jestem 100% za zbilansowanym jedzeniem umiarem we wszystkim, dlatego co proponuje to stopniowe zmiany i obserwacje organizmu. Chcesz podniesc bialko ok ale powoli! Pamietaj jestes mloda, wygladasz dobrze, ok zawsze mozna cos poprawic ale jakim kosztem? Ja przez caly rok dietowania i cwiczenia nigdy nie stracilam okresu, nie mialam duzych nieprzyjemnosci, zdrowotnych problemow powaznych lub dlugich. Dwa razy przedobrzylam raz tluszcze, raz bialka (to mniej widzoczne) ale cialko dalo mi znaki ze cos nie bardzo i teraz pracuje nad powrotem do zbilanowania. Moze tobie tez trzeba wegli do funkcjonowania. Moze jak ja bym obicela wegle i dodala bialka bym wreszcie sie uporala z nogami..... moze ..... ale czy warto? Ja sobie odpowiedzialam na to pytanie tobie tez radze.

Trzymaj sie

A i pij duzo wody i jedz duzo warzywek


PS No i zas sie rozpisalam mam nadzieje ze nastepnym razem sie powstrzymam. Skoncz ten eksperyment/test/plan i badz szczesliwa to najwazniejsze. Uczucie ukonczenia zlozonych celow jest bardzo przyjemne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
Patusia, dziękuję!
tak jak mówiłam, ja na razie ucze sie swojego organizmu pewnie na moje samopoczucie wpływa i to podniesienie białka i to ścięcie węgli. Ale chce zrobić ten cykl na właśniej takiej diecie i zobaczyć, jak sie organizm zachowa - chociaż już teraz po 1/4 cyklu moge powiedzieć, że chyba nie do końca jest to dieta dla mnie, i pewnie dużo lepiej będe sie czuć na normalnej zbilansowanej wnioskuje po tym, że na widok pieczywa dostaje ślinotoku
no nic, za 2 tygodnie wprowadzam PLANOWO pierwsze czity. Zobaczymy, jaka będzie reakcja

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1473 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7072
Jedno jest pewne jak przetrwasz i wytrzymasz bez oszukiwania bedize to sprawdzian twojej silnej woli i dyscypliny Bedzie ok, trzymaj sie
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

agak - dziennik - sztanga, rower i trampki

Następny temat

Powrot do wagi i wygladu sylwetki sprzed ciąży

WHEY premium