SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[FIT]veronia_p/str.100/ praca nad sylwetką 139.

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 171273

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 6334 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 99958
No właśnie ostatnio się uspokoiło trochę, choć wiem o co ci chodzi, bo miałam takie objawy nie raz. To jest po prostu straszne uczucie, to swędzenie. Dlatego rozumiem Ciebie doskonale.

Trzymam kciuki żeby i Tobie się poprawiło.

Zmieniony przez - Dotkazoz w dniu 2012-07-05 20:37:44

Gdy poprawisz fundamenty, łatwiej Ci będzie doprowadzić do porządku resztę domu...

Było minęło: http://www.sfd.pl/Dotkazoz_DT_2013_podsum.str.19_-t914686-s19.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
ja bym w ogole zaczela walke od profilaktycznego wyczyszczenia z robali Prosta dieta a skuteczna A pozniej jechane plukanie watroby nerek i dieta LC

Ziewanie w trakcie cwiczen to he he brak energii i entuzjastycznego podejscia Nic nie szkodzi oddech nei ma z tym nic wspolego

owoce tylko jagodowe takie co rosna na krzaczkach w ilosciach umiarkowanych ja bym cytrusow nie ruszla, chyba ze cytryna czy limonka jako dodatek do wody
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1544 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35837
Dziękuję Dotka. Fajnie, że wszyscy tu obecni są tacy życzliwi :)
Obli - aaale ja się boję :D tzn. jak to wyczyszczenia z robali i płukanie wątroby i nerek? Gdzieś widziałam, że o tym pisałaś komuś, ale nie pamiętam komu. Czy to są jakieś specjalne zalecenia ogólnodostępne? (jakiś link?)
Ależ ja jestem entuzjastycznie nastawiona do ćwiczeń! Naprawdę! Tylko mnie ziewającą monsz zobaczył i na mnie nakrzyczał, że na pewno źle oddycham, łoś jeden.
to owoce będę jadła takie jak mówisz, w ilościach umiarkowanych. Cytrynę dodaję czasami do wody, bo ja tak naprawdę to nienawidzę wody i to jest moje największe osiągnięcie, że ją piję :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
nie ma ogolnie przesle ci na priv i obgadamy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1544 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35837
To ja czekam Obli na wiadomość od Ciebie.
Dziś micha czysta nieliczona, ale na pewno niedojedzona, bo ni cholery nie dałam rady wcisnąć w siebie nic ciepłego. Z rozsądku zjadłam dorsza smażonego.
Poza tym jajecznica na boczku, orzechy nerkowca, łosoś wędzony, żołądki z indyka i trochę malin.
I heeektolitry wody :D
I trening.
Zrobiłam JEDNĄ pompkę taką męską i dumna jestem oraz blada :D wystękana, ale się udała, jooł
Jutro lecę służbowo za granicę i wracam we wtorek.
Trzymajcie za mnie kciuki, cobym grzechów nie poczyniła.
Jak walizka da radę, to sobie wezmę 2 kg i poćwiczę chociaż nogi :)


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3448 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31332
Pompka męska - łał! Jesteś prawdziwy paker
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
gratuluję pompki teraz czas na dwie

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1544 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35837
wróciłam... Nie sądziłam, że będzie tak ciężko utrzymać dietę. Francuzi nie uznają śniadania bez croissanta, a w sałatach mają piasek. Zgrzeszyłam 3 razy, ale nie chcę absolutnie o tym pamiętać. Dziś jeszcze dochodzę do siebie, ale może uda się wieczorem ruszyć doopsko do ćwiczeń. Niestety katar przeniósł się na moje zatoki i mu dobrze. Kaszel dusi. Jak nie przejdzie za 2-3 dni, to jednak lekarza odwiedzę. Nie ważyłam się i nie mierzyłam, chociaż już czas. Boję się ;)
Krewetko - a w jakim okresie się odrobaczałaś i resztę? Bo przebrnąć przez Twoje dwa dzienniki to nie lada wyzwanie :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
veronia robale i nerki robiłam w czerwcu (ok. 56 str. w I), potem same nerki w grudniu (ok. 150 str. w I) i samą wątrobę w kwietniu - wpisów nie mam i efekt wagowy marny, bo zrobiłam lajtowo, ale wyhamowałam tym łaknienie powielkanocne
Teraz jest bardzo dobry czas na czyszczenie. Są tanie warzywa i owoce jagodowe Zimą jest dużo trudniej. Rób, jak coś Ci wpadło na wyjeździe, to akurat zniwelujesz
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zmotywowana dążąc do wysportowanej sylwetki.

Następny temat

Schudlam i co teraz...?

WHEY premium