SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[FIT]veronia_p/str.100/ praca nad sylwetką 139.

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 171307

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
ja mam miske full wypas, 2000-2300 kcal, do 150g tluszczu, 50g ww, reszta bialko, no ale ja traktuje to dosc zasadniczo

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
veronia, pij co chcesz, rob co chcesz ale jak nie zaczniesz trzymac porzadnej diety i cwiczyc tylko szukac usprawiedliwien to nic z tego nie bedzie. taka jest prawda, albo sie chce i przelamuje swoja niemoc i niechciejstwo, albo lepiej sobei odpuscic. Nie ma cudow.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1544 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35837
kittie - bardzo chętnie przyjmę przepisy od Ciebie :)
Z jelitami wydaje się być u mnie ok. Czy enzymy masz na myśli naturalne typu ananas? Probiotyki zaczęłam właśnie łykać. Popróbuję jeszcze z tymi strączkami, może się uda :)
Obli - ależ ja chcę jeść porządnie, tylko niechże mi kto powie jak mam rozłożyć BTW, proszę mocno!
Ćwiczyć takoż ćwiczyć będę i ćwiczę, po prostu nie daję sobie od razu z grubej rury, dojdę do efektów wtedy dłużej, ale wyrobię systematyczność mam nadzieję, bo na tym mi zależy. Nawet nie na tym, żeby wyglądać jakoś mega bosko, jak Wy, tylko na tym, żeby wyrobić nowe nawyki, stąd nie rzucam się na ćwiczenia od razu z hantlami. Ufam, że to nie grzech :)
To co z tym BTW? Podpowiesz proszę?

Zmieniony przez - veronia_p w dniu 2012-05-23 17:19:11

Zmieniony przez - veronia_p w dniu 2012-05-23 17:22:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1544 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35837
Taką mam dziś miskę, czy to jest lepiej?







Zmieniony przez - veronia_p w dniu 2012-05-23 18:05:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1750 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35061
veronia ale szczerze to nie poczytalas postow z regulaminowego postu

tak na oko - to przy twojej wadze BMR wychodzi 1700 kcal
i zakladajac ze mozesz miec 50 W , 130 B to tluszczy wychodzi 110 ..i to jest twoje minimum....a ty sie krecisz ciagle kolo tysiaca


MISKA to podsatwa....a cwiczenia to tylko dodatek..i jak ci pasuje wdrazanie powoli ....rob tak ale miske MUSISZ poprawic .....wiec sproboj moze przymierzyc sie to jakies razsadaniejszej niz 1000 kcl miski mysle ze IZA lub MARTA zweryfikuja te wypociny ale chyba latwiej imsie bedzie odzniesc to wyzszej miski

130g bialka - to jakies 650 g miecha czy ryby podpowiadam dla ulatwienia



o jak skonczylam to ty bylas pierwsza

Zmieniony przez - leah w dniu 2012-05-23 18:08:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1544 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35837
dziękuję Ci leah bardzo za ten komentarz. To już jest jakieś odniesienie :) Czyli kcal w porządku dziś, tylko stosunek węgli do reszty jest do poprawki. To ja bym w takim razie prosiła którąś szefową, żeby ewentualnie potwierdziła czy 130/110/50 byłoby ok. Bo dzisiejsze jedzenie nie spowodowało mi poczucia napchania! :) Cudownie :) I na pewno z chęcią zjem kolację :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
nawet mniej bialka a wiecej tluszczu mozesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1544 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35837
ok, to siadam do tabel i sprawdzam jak to się ma do konkretnych potraw. Dziękuję bardzo! Byłam jakaś taka drażliwa po tym jak napisałaś, że się usprawiedliwiam, a teraz wiem, że mam wścieka na samą siebie, że się tak zapuściłam i jeszcze smęcę. No to nie smęcę już. Mam nadzieję tylko, że mi wkooorw przejdzie, bo póki co zrypałam całą rodzinę, jakby to była ich wina... Żenuaaa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3448 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31332
veronia - możesz się wyładować na koleżance np. GG wszystko przyjmie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1750 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35061
no coz nikt nie mowil ze bedzie latwo

przy malych weglach dieta jest prosta, miechom ryby oliwa i troche owockow - zero chlebka , najlepiej zero nabialu ...i juz ...dobic miske migdalami, orzechami ....fura zielonego i po krzyku
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zmotywowana dążąc do wysportowanej sylwetki.

Następny temat

Schudlam i co teraz...?

WHEY premium