Żadna praca nie hańbi, ale są takie stanowiska, które dostarczają więcej wyjątkowych wrażeń i emocji niż wiele innych. Przedstawiamy Wam Artura, specjalistę do spraw wizerunku w SFD S. A. Artur odpowiada między innymi za wyszukiwanie potencjalnych ambasadorek promujących marki należące do naszej firmy. Zajęcie to wymaga dużego poczucia estetyki, czasem cierpliwości, ale też dużego opanowania, bo jak wiemy, gwiazdy bywają kapryśne… Oprócz tego jest posiadaczem prywatnej galerii zdjęć z największymi gwiazdami w branży fitness.

Artur także doskonale czuje się w roli aktora, w spotach reklamowych marek SFD oraz ALLNUTRITION. Doszukujemy się tutaj ukrytego talentu aktorskiego.

https://youtu.be/CrWl2zQGigk

Przede wszystkim jednak, Artur jest niesamowicie pozytywnym człowiekiem, od którego już od pierwszej sekundy bije niewiarygodna sympatia.

Obecnie branża fitness znajduje się w sezonie pauzującym od wydarzeń i zawodów, więc nasz bohater regeneruje siły pod palmami Costa Rica i Panamy.

Poniżej prezentujemy tylko niewielką część galerii z wieloma osobami ze świata fitnessu. Na pewno niejeden z Was po obejrzeniu zdjęć pozazdrości mu takiej pracy.

Źródło: prywatne zbiory Artura Ganske

Jeżeli jesteście w posiadaniu jakiejś ciekawej informacji, filmu lub zdjęć z branży fitness albo chcecie udzielić nam wywiadu napiszcie do nas: [email protected]sfd.pl

Komentarze (0)