SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[FIT]veronia_p/str.100/ praca nad sylwetką 139.

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 171300

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
Piątaka dawać

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
wiesz jezli na siłce ten dzien będziesz miala to tym lepiej, zamiast ściagania gumy zrób ściaganie razka prostymi rekami, 4x 6-8 plus dwa dropy, jako samodzielne ćwiczenie a opuszczanie z guma jako samodzielne tez (mozesz je tez zamienic na ściaganie drazka gornego do klatki) w zakresie 8-10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1544 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35837
Arph- Twoje filmiki wiecej warte niż piataka
Obli- super, tak zrobie. Popatrzylam tez co to dropsety sa, bo nie wiedzialam. Juz mnie ogolnie nosi bez cwiczenia. Mam dysonans, bo wiem, ze potrzebuje przerwy, ale bym cos porobila
Zebym nie zapomniala, to tu sobie wpisuje- do kupienia ZMA i multiwitamina.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1544 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35837
Buuu, ja chce do domu. Jestem chora, w gupim hotelu, z katarem po pas i kaszlem. Jutro wracam do Polski, a na wycieczke do Paryza wybiore sie najwczesniej za rok. Hakis kiepski ten pobyt. Bez cwiczen dupsko sie rozlewa,a brzuch i nogi zlapaly wode. Dieta slabo jak tylko przestane cherlac, biegne na silke, bo tyle pracy wlozylam w siebie, a te dwa tygodnie strasznie napsuly. Aaa psik
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
ładne kwiatki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3448 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31332
na pewno nie jest tak źle, tylko Cię dół złapał tam na tej obczyźnie! Wracaj, kilka dni poćwiczysz i będzie gites
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1544 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35837
Wracam, bosz kurna obrosne w tluszcz i zdechne z braku endorfin. Praca, praca praca i naprawde czlowiek ledwo zyje. Jeszcze kaszle po ostatnim przeziebieniu, krtan mi pieknie zaatakowalo, ale po powrocie z zagranicy miske trzymam dobrze. W poniedzialek ruszam na silke zobaczyc ile stracilam poweru
Moze uda mi sie jutro lub pojutrze cos poskakac w chalupie.
Musze sie przyznac do czegos, boje sie nowego treningu,tzn tych wytrzymek, ze jestem zbyt cienki bolek, zeby podolac, obiecuje natomiast sobie, Obli i Wam oficjalnie, ze sprobuje i jesli bylaby jakas totalna katastrofa to dam znac, ale jak mnie juz mam nadzieje troche poznalo to forum, marudze, acz nie poddaje sie bez walki
tesknilam strasznie, mialam doline, a teraz ide nadrabiac wszystkie watki, pewnie zajmie mi to czas do rana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 448 Wiek 110 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 13599
Veronia, no to działaj, dasz radę .

W górach najważniejsze jest, by tam być i tak zwyczajnie się tym byciem cieszyć. http://www.sfd.pl/BlueCrocus_Po_zdrowie_i_sprawność-t887095.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3023 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 89758
Veronia, sie nie martw, zrobisz tyle ile będziesz mogła i już. Chociaż przyznaję bez bicia, że ja przed wytrzymkami i interwałami zawsze miałam stressa. Mam blisko połozony odruch wymiotny, to dla tego. To cie pocieszyłam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3448 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31332
dolina mam nadzieję już poszła w choliere?

To do roboty
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zmotywowana dążąc do wysportowanej sylwetki.

Następny temat

Schudlam i co teraz...?

WHEY premium