SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[FIT]veronia_p/str.100/ praca nad sylwetką 139.

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 171246

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1544 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35837
Dziś miałam zrobić trenio z gumami, ale mnie boli wszystko bardzo po wczoraj i raczej się porozciągam tylko
Mam tak bolesną owulację, że chyba się przekręcę. Zrobiłam sobie dziurawca i pokrzywkę.
Pytanie mam do Obli. Dodaję węgli z warzyw i owoców sukcesywnie. Czy mam próbować już jakiś ryż albo co? Strączkowe odpadają, bo ulecę jak balonik pięknie w górę... (wkurzają mnie te wydęcia).



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1544 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35837
Trening A. 2 tydzień
A. Przysiad ze sztanga na plecach
15x17,5 kg, 12x21,5 kg - próbowałam zrobić poprawnie technicznie. Ale czuję, że to jeszcze nie jest to.
15x17,5 kg, 12x21,5 kg
B1. wyciskanie sztangi skos góra.
15x13,5 kg, 10x15,5 kg - w końcu robiłam na mojej wypasionej nowej ławce Do nagrania następnym razem, bo dziś miałż odmówił współpracy
15x2x5 kg, 12x2x6 kg (poprzednio hantle)
B2. wiosło sztanga
15x17,5 kg, 12x19,5 kg - pilnowałam techniki. W końcu załapałam o co kaman. Boli mnie gdzie indziej niż ostatnio. Będę jeszcze dopracowywać.
15x17,5 kg, 12x19,5 kg
C1. przysiad Bułgarski
15x2x1 kg, 15x2x 2kg- ciężko tu o jakikolwiek progres
15x2x2 kg, 15x2x2 kg
C2. wznosy tułowia z opadu - 15x cc, 15xcc
D. plank (1x ile dasz rade utrzymać) - 27 sek - tym razem bez piłki. To ćwiczenie miażdży, ale muszę sobie nagrać, jak mi idzie na podłodze bez piłki.
poprzednio 42 sek.

I miska. Grzech, do którego sie od razu przyznaję. Zjadłam 10 słonych paluszków. I mało warzyw. Mam jakiś ostatnio wstręt do nich. Chodzę głodna na niższych tłuszczach i ciągnie mnie do słodkiego. Co robić, co robić?...
Kombucha będzie jutro gotowa do picia.
Suple: wiesiek, pokrzywa, dziurawiec, propolis


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1544 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35837
dubel

Zmieniony przez - veronia_p w dniu 2012-11-14 00:59:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
ponad 100g tłuszczy - niskie tłuszcze ale wy sie ustawiacie psychicznie
jak technicznie poprawiasz przysiad to rób więcej serii mniej powtorzen
mozesz ryz mozez kasze mozesz ziemniaki i 10karnych burpees za paluszki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1544 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35837
Obli, mogę ziemniaki? Ojej
Kochana jesteś Zrobię za to 12 burpees
Jeszcze mam pytanie, bo tak słabo robię pompki jeszcze, to mam poczucie, że dół więcej mi się ćwiczy ogólnie niż góra. Dołożę pompki przy ścianie, oprócz tych mizernych prób męskich... ok?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
ściana to może za wysoko rób na podwyższeniu np. kanapie/fotelu/ławeczce ale burpees na czas mają być

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3448 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31332
karniak ale za to ziemniaki masz <love>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1544 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35837
Zrobiłam karne burpies chyba powinnam się przyznać, że pseudoburpies... no żenua, ani pompki nie są porządne i się okazuje, że nie mam siły dobrze skakać (kiedy trzeba z pompki wrócić nogami do przodu) Ale ogólnie to fajne ćwiczenie. Będę je dodawać w dniu z gumami. Dziś zrobiłam jak Arphiel przykazała
1. Przysiad pół-sumo z gumam 3x12 (kurcze, przydałby się jakiś filmik do tego, bo czuję, że ze zdjecia nie wiem jak robić :()
2a. „pompki” z gumą -3x 15 - palą plecy i łapy
2b. Rozciąganie gumy nad głową 3x 15 - palą łapy, że ohohoho
3a. Przysiad wykroczny z nogą wyżej 3x 8 - dziś bez tego ćwiczenia.
3b. Odwodzenie nogi w tył stojąc (guma na kostkach) 3x 8 - liczę, ze tyłkos będę miała pienkny
4. Podciąganie ramion z gumą – 3x 12 - to jest takie niepozorne, a daje w kość.

No i miska. Grzechów nie było, ale dalej jestem głodna
A ziemniaczki niebo w gębie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
no Veronia tu nie ma filozofi - kładziesz gumę na płasko na ziemi, stajesz na niej, kucasz i łapiesz za gumy i wstajesz postaram się nagrać niedługo to dla Ciebie
2b. Rozciąganie gumy nad głową 3x 15 - palą łapy - stara się nie ciągnąć rękoma tylko plecami bo tu o prace pleców chodzi. Jak prawidłowo będziesz to robiła to łatwiej będzie Ci na drążku się podciągać

Zmieniony przez - Arphiel w dniu 2012-11-15 07:13:01

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1544 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35837
dzięki Arphiel. Wczoraj paliły łapy, dzis bolą całe plecy. To chyba nie było tak źle. A o drążku mogę na razie pomarzyć... ledwo robię pompki... Mam mega słabe ręce i plecy.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zmotywowana dążąc do wysportowanej sylwetki.

Następny temat

Schudlam i co teraz...?

WHEY premium