SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[FIT]veronia_p/str.100/ praca nad sylwetką 139.

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 171254

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1544 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35837
a, jeszcze zapomniałam o jednym pytaniu, które miałam. Jak mogę ćwiczyć skośne brzuszki poza piłką? Bo nie ukrywam, że 3/4 czasu tego ćwiczenia kombinuję jak się nie spierdzielić z piłki :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
russian twist, albo po prostu brzuszki na ukos czy brzuszki lezac na boku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
mih etrzymaj jaka masz, zobaczymy na pomiarach nie ma sensu roznicowac DNT itd to nastepny krok, a ak poki leci nic nie przyspieszamy, w temaci ebrzuch to herbtaki dl adzidziusow to raz ;) ale enzymy trawinne to dwa kup i jedz do kazdego posilku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1544 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35837
Dziękuję Obli za wskazówki i odpowiedzi.
Dziś michy nie udało się policzyć, bo było wyjście "na miasto" i ni cholerki nie wiem ile czego było w obiedzie.
Natomiast zjadłam rano omlet z 2 jaj i płatków owsianych (30 g) na maśle klarowanym z porzeczkami i paroma plasterkami banana.
Potem trochę orzechów, marchewek i kalarepa. Na obiad 2 spore steki i góra surówki (ale tam mógł być cukier, bo to taka surówka typu colesław).
Teraz indyk (200 g) smażony i jeszcze zaplanowana ryba i surówka.
Mam pytania:
1. czy branie enzymów ma jakieś ograniczenie czasowe? Że np. po miesiącu trzeba przestać? Zastanawia mnie to czy organizm się nie przyzwyczaja, że się mu pomaga i olewa ich wytwarzanie?
2. Szukałam na forum wytycznych dotyczących skakanka lub pajacyki challenge :) (nie ukrywam, że wyszukiwarka tego forum to dla mnie zagadka :D). Może ktoś zna reguły i mogłabym przestać rzucać brzydkimi słowami podczas szukania


Zmieniony przez - veronia_p w dniu 2012-06-30 19:51:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1544 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35837
Wysmarowalam elaborat dotyczacy mojego grzyba , ktory wlasnie znowu mnie zaatakowal. 7 lat walki z wiatrakami. Wylalam morze jadu i wkooorwa i skasowalam i poszlam.

Zmieniony przez - veronia_p w dniu 2012-07-01 09:10:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3448 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31332
Veronia osz kurfa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1544 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35837
No niestety. Ani leki ani dieta nie dzialaja. Za to watroba ledwo zipie, bo ile mozna zniesc antygrzybow. I potwierdza sie to co juz jakis czas temu podejrzewalam. Grzyb jesli nie dostanie cukru i drozdzy, posili sie tym co jest i tak zaatakuje. Ja sie nie poddaje, tylko nie mam pomyslu jak walczyc z tym dziadem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 507 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5605
Veronia wiesz ja kilka lat temu miałam straszne problemy z grzybami i innymi żyjątkami. nie znam się na tym więc niech mnie mądrzejsze głowy poprawią jeśli się mylę ale powiem co wiem.
Robiłam sobie przed zajściem w ciążę kompleksowa badania i między innymi gin zlecił mi badanie na ureaplasmę. Wynik był dodatni, dostałam antybiotyk i wszystkie dolegliwości jak ręką odjął. Minęło 4 lata a ja jestem "czysta" Nie wiem czy to akurat ta bakteria była powodem moich problemów ale tak sobie to tłumaczę. Dodam jeszcze że w tamtym czasie miałam też mrożoną nadżerkę a wiadomo że jest ona siedliskiem bakterii.

Nie musisz być perfekcyjny na starcie ale musisz wystartować, żeby kiedykolwiek osiągnąć perfekcję

Moje zmagania :)
http://www.sfd.pl/Anani/redukcja/pods._str._43-t831426.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1544 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35837
Dziękuję Ci Anani za Twój post. Nie sprawdzałam nigdy obecności ureaplasmy. Nadżerki podobno nie mam, ale sprawdzę jeszcze raz u gina. Jedno wiem na pewno, trafić na dobrego gina w tych czasach, który kompleksowo potraktuje kobietę i zleci badania, to jak z tą walką z grzybem - cud prędzej się zdarzy. Psycha siada od tego cholerstwa. Potem się dziwić, że kortyzol górą, kiedy ja ciągle w stresie. Przylezie dziad, nie przylezie i tak w kółko. Jeszcze tylko srebra nie konsumowałam i soku noni ;) Wzięłam flumycon i czekam, żeby w końcu przestało dokuczać.
Micha dziś czysta, nieliczona. Grill był - karkówy całe mnóstwo z dobrą surówą. A najlepsze to to, że zauważyłam, że pozostałe kobiety obecne uciekały od tłustej karkóweczki i kiełbasy na rzecz sałatki z majonezem ;) a potem ciacho, a jaaak! Jeszcze parę tygodni temu zrobiłabym to samo ;)

Miałam sobie zrobić skakanka challenge od dziś. Ale mam lenia, a bardziej psychicznego wkoorwa i stąd brak motywacji. Jutro pomiary i 4 tydzień ćwiczeń z piłką.

Zmieniony przez - veronia_p w dniu 2012-07-01 21:13:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1544 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35837
Pomiarów nie zrobię, bo nie mam siły wstać z łóżka. Mojego Synka i mnie rozłożyła grypa. Leżymy i smarkamy. Jak mi ryja nie urwie to zrobię jakiś obiad, ale cienko to widzę. Miałam nawet wizję użycia tamponów w celu zatamowania kataru :D Micha będzie czysta ofkors.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zmotywowana dążąc do wysportowanej sylwetki.

Następny temat

Schudlam i co teraz...?

WHEY premium