SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[FIT]veronia_p/str.100/ praca nad sylwetką 139.

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 171258

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 698 Wiek 11 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 38005
Na pierwszy rzut oka rzuca mi się pupa ,okrąglejsza i znacznie podniesiona.Widać ,że przysiady Ci służą . Odnośnie krzywizny o której pisałaś to moim skromnym zdaniem jest prawie idealnie , w stosunku do zdjęć z początku to ,aż się wierzyć nie chce ,że to ta sama osoba .1900 kalorii i nie zalało Cię .Pociągniesz jeszcze masę i klepsydra będzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1544 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35837
Dzięki Manzanares docisne jeszcze, bo myslalam, ze bedzie lepiej. Niby jakos mnie nie zalalo, ale uda po 2 cm do przodu, niestety
I tak sobie dumam, ze taka klepsydra fajna to nie mam szans byc, bo ramiona genetycznie spadziste (kaczkowe)

Zmieniony przez - veronia_p w dniu 2013-01-13 19:44:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Idziesz do przodu ale nie da się ukryć, że popełniając błędy techniczne i żyjąc tyle czasu w nieświadomości ograniczeń ruchowych spowolniłaś ten proces.
Odczułaś choć minimalną poprawę mobilności od czasu konsultacji?

Zmieniony przez - Hubert81 w dniu 2013-01-13 20:13:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
ramiona ramionami ale o plecy chodzi jak jeszcze pchniesz je to będzie klepsydra jak się patrzy Małymi kroczkami ale do przodu, zamiany małe ale pracujesz jeszcze nad techniką i co za tym idzie odpowiednimi ciężarami więc będzie tylko lepiej Niestety ale stres odbija się na brzuchu Może meliska, masaże jakiś relaks uda się wcisnąć w napięty plan?
Z resztą ja zaczynam nie wierzyć,, ze tutaj nie możliwe staje się możliwym

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1544 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35837
Masz rację Hubert, i na to jakoś tak się wściekam najbardziej, że tak dług nawet nie wiedziałam, jaka ja jestem pospinana. Poprawa mobilności jest, ale nie jakoś wybitnie. Ja myślę, że tu ma stres jeszcze swoje 3 grosze, a nawet 6...A i monsz miał pomagać, a jakoś tak mu to średnio idzie...
Nie wiem kiedy wcisnę masaże albo może jakąś jogę Arphiel, ale muszę się więcej relaksować i lepiej rozdelegować obowiązki pracownikom, bo mam wrażenie, że niby ja nie robię osobiście jakichś rzeczy, ale wszystkiego muszę dopatrzeć. Albo nie będę rozwijać firmy też jest to jakiś pomysł
Generalnie z pupsona jestem zadowolona najbardziej. Jako, że ja nie bardzo jestem ekshibicjonistyczna, te zdjęcia to i tak już bardzo wiele, to widzę w lustrze czy w stringach, że się podniósł bardzo i różnica między napięty a nienapięty nie jest jakaś wybitna

Zmieniony przez - veronia_p w dniu 2013-01-13 20:50:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
nie wiem czy widziałaś ale tutaj -> https://www.sfd.pl/Ból_kręgosłupa,_przykurcze__profilaktyka_i_działanie._Podstawy.-t911101.html jest taki mini-plan na kręgosłup ale też pomoże ogólnie, jest krótki i nawet wystarczy, ze wstaniesz 5min wcześniej, żeby go zrobić
Oj wiem jak to z firmą jest więc trzymaj się, rozwijaj ale i czasami daj trochę luzu

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Głębokość przysiadu ma diametralny wpływ na jakość pośladków, ale przysiadu technicznego
Także pracuj nad przykurczami a będzie tylko lepiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1544 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35837
Hubert, No mozna powiedziec w takim razie, ze przysiad robie technicznie od dosc niedawna czyli nie wszystko stracone...
Arphiel, w ogole tego nie widzialam, super! Dziękuję Ci. Odpocznę trochę...
Będę miała jakieś 2-3 pytania dot. nowego treningu i diety. Ogarnę to wkrótce.

Zmieniony przez - veronia_p w dniu 2013-01-13 23:31:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Mawashi to niezastąpione źródło wiedzy w tych tematach. Facet ma ogromne doświadczenie i kwalifikacje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1544 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35837
Obli mam pytania:
Dzien1.
1. przysiad - tylni czy przedni?
2. MC
+ 15min max ilosc obwodow
10x push up - jesli nie umiem więcej niż 4-5 męskich to mam robić jakiekolwiek czy zakończyć na 5?
15x sit up
20x wypady chodzone - czy mam brać obciążenie i progresować? (chociaz mnie na sucho to ćwiczenie wydaje sie bardzo trudne)

Dzien2.
1. wyciakanie klatka - ma byc WL, skos czy stojąc?
2. wioslo sztanga - mogę sztangielkami? Ta moja mobilność jeszcze kuleje, niestety.

+ 4x po 3 obowdy - czy to oznacza, że robię 3 obwody bez przerwy? I tak 4 razy?
8 wskokow na podwyzszenie
6 thrusters po5kg sztangielka, lub 10kg sztanga
5 Sumo DL Hi Pull 20kg
3 burpee

Dzien3.

Tydzien1.
20min jak najwiecej
10x pompka
10x przysiad
5x podciagniecie/opuszczenie - spróbuję kupić drązęk, ale w razie czego mogę przyciagac gumę klęcząc?
10x sit up
5x Kolana do lokci - naprzemiennie czy skok?
5x burpee
5x wypady na noge
10x wskok na podwyzszenie
+ 10-15 min aero

Tydzien2.
10 podciagniec klsycznie + 40 invert rows - w domu bede musiala to pominac, nie mam jak zrobic. A co zamiast podciagania?
50 pompek - chyba cos jedno zero za duzo
50 przysiadow
50 sit up
50 wsokow na podwyzszenie
50 wznosow z opadu
50 wypadow
50 „krokow” plank walk - widzialam kilka wersji tego ćwiczenia, moge prosic o instruktaz?

Tydzien3.
Znany ci juz trening nr. 1 z naszego zbioru - powtarzam to co w 1 tyg.

Tydzien4
drabina od 10-1 z
przysiadow
burpee
sit upow
wznosow z opadu
invert rows
Turkish GetUp 3kg - oburacz? Moge poprosic o filmik?
(czyli pierwszy obwod po 10 kazdego, drugi po 9 kazdego...)
 
Jestem na pewno mega leszczem do tego treningu, ale podejmę próbe. Mam nadzieję, ze uda mi sie te wytrzymki zrobic chociaz w parunastu procentach dobrze. Gdybym nie dawala rady, to moge faktycznie zamienic na aero lub coś mniej zaawansowanego?
Co z dieta? Mam trzymac 120/130 reszta tluszcze do 1900 kcal? (moja obserwacja jest taka, ze uda zwiekszyly swoja objetosc, no i brzuchowi ciezkawo czasami, ale zastosuje sie do wskazowek oczywiscie.

Zmieniony przez - veronia_p w dniu 2013-01-14 00:19:39

Zmieniony przez - veronia_p w dniu 2013-01-14 00:20:26
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zmotywowana dążąc do wysportowanej sylwetki.

Następny temat

Schudlam i co teraz...?

WHEY premium