SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[FIT]veronia_p/str.100/ praca nad sylwetką 139.

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 171248

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
super talia
Jak na 3 miesiące to wyniki super i nie ma co marudzić
Co do kupowania spodni - mam to samo, co przez uda przejdzie będzie w pasie odstawać Ale w moim przypadku dobrze się sprawdzają ołówkowe spódnice - ale albo biodrówki albo z wysokim stanem - mam kilka ale i tak chodzę w dresie głównie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1189 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13096
Podejrzewam, ze masz zakwaszony organizm. Jak sie nie odkwasisz zadne leki i cuda nie pomoga. Wyrównaj proporcje kwasów w organizmie i dopiero beda efekty z leczenia.Prawdopodobnie grzyb zacznie sam znikac bo nie bedzie mial optymalnych warunkow do rozwoju.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1544 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35837
Babciu - dziękuję. Ja np. wolałabym sto razy bardziej figurę np. Kittie od swojej. Mnie się podobają klepsydry i dziewczyny niezbyt biodrzaste ;)
Ale wiadomo, jak się nie ma co się lubi ...
Czarnuszkę już sobie kupiłam i zaczęłam pić soki. Moja sokowirówka tylko taka ledwo żywa, chyba czas na nową.
victoria - musimy dać radę :)
dotka - a jak u Ciebie? Trzymasz się? Nie atakuje Cię? Ja nie wezmę leków, bo to u mnie koło zamknięte. Najwyżej pocierpię trochę i spróbuję odkwasić organizm jak radzi Lunika. Antybiogram itd. miałam robione dobre parę razy i nic z tego nie wynika. Nawet celowane leki dają spokój na chwilę.
Kittie - dzięki za dobre słowo. Ogólnie jeszcze jestem leszcz, ale nie mam zamiaru się poddać.

Wczoraj wzięłam się za trening dla średniozaawansowanych z piłką wg Obli (podzielony na 3 dni).
3 serii nie udało mi się niestety zrobić. Wolałam po 2 a wszystkie ćwiczenia, żeby zobaczyć jak mi pójdzie. Wzięłam 2 hantle po 4,5 kg.

Ćwiczenie 3 b - zdecydowanie muszę zmniejszyć obciążenie.
Ćwiczenie 4a - mam pytanie, czy mogę trzymać po jednej hantli na udach, czy powinnam mieć jedną pomiędzy?
4b - czy wypady powinny być bardzo głębokie?

I mam jeszcze pytanie ogólne. Ze względów czasowych wolałabym brzuch robić w inne dni, czyli poza tymi 3 planowymi wg rozpiski. Czy tak wolno?

Dziś ledwo chodzę. Niesamowite! To tylko, ale aż miesiąc przerwy i taki spadek formy. Wcale się nie dziwię niektórym dziewczynom, że unikają przerw...




Zmieniony przez - veronia_p w dniu 2012-08-25 17:45:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3448 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31332
przerwy są masakrą, ja po tygodniowej przerwie miesiąc temu jeszcze dochodzę do siebie siłowo
A jak doopsko po wypadach? Bo ja umieram po przedwczorajszych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1544 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35837
Jakby to powiedzieć.... jak mi się zaczyna chcieć siku, to mam łzy w oczach....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 4025 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 49869
To lecisz po całości

I'm not beautiful like you. I'm beautiful like me.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Rany, @veronia, jak przeczytałam pierwsze zdanie z Twego 1 postu , mam wrażenie jakbym słyszała własne myśli ;)
Zobaczyłam podsumowanie i kopara mnie opadła , jesteś moją inspiracją.

Piękna zmiana w te 3 m-ce!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 6334 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 99958
Zrobiłam badania czystości pochwy i posiew. I na razie mam tylko wynik pierwszy. Jest pocieszający bo to ani grzyb ani drożdże. Fakt dobrej flory bakterynej nie mam żadnej i prawdopodobnie mam jakąś bakterie. Czekam na posiew i wtedy będę działać

Gdy poprawisz fundamenty, łatwiej Ci będzie doprowadzić do porządku resztę domu...

Było minęło: http://www.sfd.pl/Dotkazoz_DT_2013_podsum.str.19_-t914686-s19.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3730 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 43931
veronia,też masz "sposób na grzyba"
Mój dzisiaj zrobiłam ,więc za tydzień będzie do picia oprócz tego biorę suple wpisane w dziennik od Izy.

If it doesn't challenge You
It doesn't change You ...
http://www.sfd.pl/DT_Kajtek_84_-t895857-s20.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1544 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35837
Miss- mialzon mnie nastraszyl, ze jutro będzie gorzej
Kabi - dziekuje. Nie sadzilam, ze moge byc inspiracja. Slaba wola, grzechy... Ale robię co mogę.
Dotka - hmm, ale objawy mialas przeciez grzybowe prawda? Trzymam za Ciebie kciuki.
Kajtek - to bedziemy zaczynac prawie razem. Podobno sa niezle relacje z oczyszczań Krewetka mnie nastraszyla
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zmotywowana dążąc do wysportowanej sylwetki.

Następny temat

Schudlam i co teraz...?

WHEY premium