SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[FIT]veronia_p/str.100/ praca nad sylwetką 139.

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 171244

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1544 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35837
No racja, Lunika, tak też zrobię.
Azzi - dzięki :)
Na jedno nie mogę narzekać. Apetyt to mam... szok!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1544 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35837
Protokół grzybowy dzień 8.
Nalewka (wciąż fuj ), pestki dyni, czosnek, krople z nasion grapefruita, herbatka z tymianku, czarnuszki i mięty.
Dodatkowo: wiesiek, wit B6 i B12, cynk oraz revalid.
Czuję się już trochę lepiej, ale nie na tyle, żeby trening z wczoraj zrobić dziś, więc niestety zrobię go jutro. Wkurza mnie to jak się tak wszystko rozjeżdża, bo siła zamiast wzrastać, to spada.
W dodatku boczki coś mi się powiększyły. Wracam do liczenia miski, bo mimo, że mnie to męczy, to zdaje się, że za mało jem i mi to właśnie wychodzi "boczkami"....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 689 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5662
Eee... tak szybko to chyba w boczki nie idzie :) tym bardziej, ze jesz czysto :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3730 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 43931
veronia...ja nalewkę skończyłam nie była taka straszna... ja spirytus od małego lubiłam, piłam orzechówkę w wieku 10 lat i jakoś mnie nie obchodziła
Długo jeszcze protokół ciągniesz?

If it doesn't challenge You
It doesn't change You ...
http://www.sfd.pl/DT_Kajtek_84_-t895857-s20.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1544 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35837
Koniku - a może to nie dieta, tylko kortyzol, bo mam w skali od 1 do 10 - 100
Kajtek - dziś dzień 11 protokołu. Jeszcze 3 dni. Ufff. Chociaż już się powoli przyzwyczajam do nalewki, to wciąż za każdym razem mam gęsią skórkę, kiedy ją wypiję Jak Ty oceniasz ten protokół? Jesteś zadowolona z efektów?

Udało mi się poćwiczyć w niedzielę rano.
Trening wyszedł nieźle, bolą mnie łapska i uda.
Szczerze powiedziawszy brakuje mi trochę różnych hantli, żeby móc zmieniać sobie jakoś sensowniej obciążenia podczas ćwiczeń. To przekręcanie, odkręcanie i dokręcanie mnie dobija.. stąd brak progresu między seriami. Muszę sobie dokupić jeszcze parę hantli, może będzie łatwiej.

Michę liczyłam i w sumie to jem dobrze intuicyjnie. Tylko dziś banana wciągnęłam, oby mi nie zaszkodził.
Madre mi przybyła z odsieczą, pojadłam dobrych rzeeczy i upiekła mi mięs.
A miałżon dziś powiedział, że ładne mi się tyły robią... cokolwiek to znaczy
Głooodna jestem














...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 689 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5662
Veronia - kortyzol to chyba najchętniej zbiera tluszcz na brzuchu To ja proponuje trochę lajtowych aerobów, ja po ostatnich stresach odreagowuję w aquaparku (właśnie zaraz wychodzę tam znowu). Po takiej calodziennej zabawie aż mnie poślady bolą, a to bardzo rzadkie osiągnięcie w moim przypadku najważniejsze, że bardzo to luzuje i chyba pobudza do produkcji serotoniny bo mi się aż japa cieszy Ale rower, spacer czy jazda konna działają tak samo :) Szczególnie to ostatnie - bo masz kontakt ze zwierzęciem a to bardzo rozluźnia. Mam nadzieję, że lada chwila pozbędziesz się wstrętnego kortyzolu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1544 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35837
Niestety Koniku już nie znajdę czasu na aeroby. Do końca roku mam przerąbane czasowo-zawodowo. A wyprawa gdzieś na cały dzień...oooo pomarzyć

Dziś zrobiłam pomiary.
No nie wygląda to dobrze. Ciekawe czy to przez stres czy coś robię nie tak.
Wszędzie jest po tyle samo. Waga kilo do przodu, biodra pół centymetra do przodu. Obwód na wysokości pępka: centymetr do przodu...
Protokół grzybowy dzień 12.
Skończyły mi się pestki dyni i nie zdążyłam kupić nowych.
Wrzucam też michę z dziś i ufam, że dam radę poćwiczyć dziś lub jutro rano.



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 689 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5662
Veronia, szkoda Ale jestem przekonana, że wszystko Ci się ułoży.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3212 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43594
u mnie tez zawodowo teraz teraz sezon i juz trwa kilka miesiecy, cwicz w domu

The best way to predict your future is to create it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1544 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35837
Koniku - dziękuję Ci bardzo. Ćwiczenia rozładowują mi trochę stres. Dumałam nawet nad jogą może. Nie wiem czy jest tu polecana, nie widziałam nigdzie o tym nic.
Anister - dom rządzi ;)

Dziś protokół grzybowy dzień przedostatni. Wszystkie suple grzecznie oprócz tych pestek dyni. Polubiłam herbatę z czarnuszki i tymianku z miętą
Czy ja te krople z nasion grejfrutka to sobie mogę dalej zażywać? One mi służą chyba :)

Wrzucam michę i trenio.
Uwagi:
1a. W przyszłym tydziu próbuję zrobić normalne pompki (zapewne trening będzie trwał dużo krócej )
1b. zrobiłam to ćwiczenie w pochyleniu na stojąco, bo spadam z piłki.. mam nadzieję, że tak jest ok.
3a. to mi idzie coraz lepiej :)
3b. a tu jestem cienias
4a. - czy mogę zamienić hantle na sztangę? Bo się kolebię i jak się przekolebię to się może skończyć źle
4b - tu też będę próbować jednak sztangę.

Odebrałam wyniki wątrobowe są ok, morfologia krwi też git.
A tarczyca to nie wiem, bo się nie znam:
TSH - 2,73
FT3 - 2,58
FT4 - 1,24







Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zmotywowana dążąc do wysportowanej sylwetki.

Następny temat

Schudlam i co teraz...?

WHEY premium