SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[FIT]veronia_p/str.100/ praca nad sylwetką 139.

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 171277

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1189 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13096
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 689 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5662
Ojej, tak poczytałam o tym grzybie i się zmartwiłam :( Trzymaj się, kibicuję Ci z całych sił. Nigdy nie interesowałam się tematem grzyba, daje on jakieś przykre objawy? Utrudnia życie? Ściskam Cię ciepło, masz za silną psychę, żeby z nim przegrać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1544 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35837
Lunika - dzięki, dostałam.
Seahorse - od 7 lat się bujam z grzybicą pochwy. Myślę też od jakiegoś czasu, że mam też dziada w jelitach. No nic przyjemnego to to nie jest. Niefajne upławy, swędzenie mega i ogólne osłabienie organizmu. Zabija życie intymne skutecznie i ogólnie wykańcza psychicznie. Nie polecam
Wrzucam miskę.
Coś dziwnie, bo nie dostałam jeszcze @, a już czas
No i pomiary. Zmiany po 1,5 mca to nie ma jakichś spektakularnych
Czy to tak może być? Czy jednak powinno ruszyć coś więcej?
Dziś będę jeszcze ćwiczyć, zobaczę czy dam w ogóle radę z ostatnimi obciążeniami, bo wciąż jestem przeziębiona.




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87118
VEronika, ale ty nie masz nadwagi, dlatego tak nie spada jak np u mnie. Ty zaczynalas z waga 10 kg mniej niz ja, wiec wiadomo, ze nie bedzie tak leciec
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3448 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31332
E tam, zmiany bardzo dobre Ładnie poleciało, niech tak dalej leci, to będzie dobrze

Bunia - sorry za offtop, ale już od dłuższego czasu zauważyłam, że piszesz Veronika - a to nie Veronika tylko Veronia
no, musiałam, bo mnie to męczyło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87118
Aineko, dzieki

Veronia, tys Weronika czy nie?

Zmieniony przez - Bunia77 w dniu 2012-07-04 22:05:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
Veronia - mam jedno pytanko- Ty bez problemu wytrzymujesz od 9 do 16 o dwóch jajkach i kiwi? Ale jeśli tak to ok ;) No i spadki masz ładne :)

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1544 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35837
Buniu - nie jestem Weronika :) ale tak chciałam zawsze mieć na imię
Dzięki dziewczyny, jeśli mówicie, że spadki są ok, to ok. Tylko mnie w biuście spadek nie cieszy...
W biodrach nawet przybrałam chwilowo, ale to pewnie przez przedmałpowo.
Sheep - absolutnie tyle nie wytrzymuję, tylko dziś miałam taką sytuację bez wyjścia. Prawie się rzuciłam na pieczywo, bo akurat było pod ręką. Ostatnimi siłami się powstrzymałam
Kurde, i oczywiście mnie wydęło... się gupia najadłam kapusty młodej gotowanej
Zrobiłam trenio. Oprócz tego wyciskania siedząc to jestem zadowolona w miarę, bo nie sądziłam, że wogóle coś z siebie wycisnę po tym wykańczającym katarze.


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
Jest progres - jest dobrze! Ja często jadam młodą kapustę gotowaną (z pieczarkami i cebulą) i zawsze daję kminek (nie żałuję) i/lub majeranek - wtedy nie wydyma, a jak coś to ulgix zapodać i problem z głowy :)

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1189 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13096
Veronia to dobrze, ze doszedl bo juz drugi raz nie chcialo mi sie pisac mega lenistwo.
Veronia w regulaminie jest link do tabelki ile jakhie owoce maja fruktozy. Mysle, ze ta tabelka bardzo Ci pomoze w dobieraniu owocow.
Spadkow sie nie czepjaj grunt, ze nie ma zastoju
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zmotywowana dążąc do wysportowanej sylwetki.

Następny temat

Schudlam i co teraz...?

WHEY premium